Ceglédi Apartmanpark & Kemping Cegléd

2024.08.30-ig
Bagolyvár Inárcs

Ceglédi Apartmanpark & Kemping Cegléd vélemények

Kiváló 2020. január 13.a párjával járt itt
2019. év végén jártunk férjemmel a Ceglédi Apartmanpark & Kemping-ben, ahol 3 éjszakát töltöttünk el egy két fős apartmanban. Ami tetszett, hogy tágas területen helyezkednek el az apartman házak, saját parkolóval, kiülős kis terasszal. A legjobb, hogy rövid sétával elérhető a gyógyfürdő.
Ceglédi Apartmanpark & Kemping Cegléd - Egyéb
Szörnyű 2018. november 10.a párjával járt itt
A visszaigazolt szolgáltatások közül az italkupont nem kaptuk meg, helyette masszázs volt. A hűtőszekrény mélyhűtő ajtaja hiányzott, több betett élelmiszer megfagyott az első éjszaka. Hiányos a felszerelés, pl. 1 db. evőkanál volt, merőkanál nincs. A villanytűzhely zárlatos volt, főzni nem lehetett vele.
2018. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, később módosítottam a foglalásom, de nagyon rugalmasak voltak! A kempingező külföldi fiatalok kicsit hangosak voltak éjfél után, de egyébként szuper volt!!! Ár-érték arány kiváló, a fürdő belépő pedig mindent megért! Szívesen ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2018. március 18.barátokkal járt itt
Köszönettel írom az alábbi értékelést. Előbb érkeztünk jóval mint a 14 óra, és szeretettel vártak és "természetesen" elfoglalhattuk a tiszta, szépen és kényelmesen berendezett apartmanunkat. Tisztaság, főzési lehetőség vagy étteremben étkezés, csoda kényelmes dolgok vártak ránk.
2018. január 2.a párjával járt itt
A kemping apartmanjában mindíg jól érezzük magunkat társaságunkkal együtt. Már többször pihentünk ott különböző évszakokban. Most sajnáltuk, hogy a szilveszeriproram szervezése nem sikerült, de kellemes meglepetés volt a házhoz szállított ajándék vacsora. Az étel bőséges volt, és kiváló!
2017. augusztus 30.gyerekekkel járt itt
Családdal, két kamasz gyerekkel töltöttünk el 5 napot az apartmanparkban. Igazán remek, hogy az árban benne volt a fürdő és a csúszdapark ( mindkettő igazán remek) használata napi többszöri belépéssel, így a déli legmelegebb órákban behúzódhattunk a nap elől és kényelmesen megebédelhettünk.
Átlagos 2017. február 6.a párjával járt itt
Aki éjszaka aludni is szeretne, annak nem ez a legmegfelelőbb hely. A tisztaság: inkább nem írnék semmit. A strand akkor zár be, amikor kicsit megy le a nap, és lehetne nyugodtan fürdeni, nem kellene az UV sugárzástól félni. A strand zárásával egy időben a bolt is bezár, vásárolni nem kell már. Záróra után kihalt minden.
Ceglédi Apartmanpark & Kemping Cegléd - Környék
Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
A recepción kedvesek, udvariasak. Mindent megtesznek a vendégért. Tiszta rendes, minden amit egy apartmantól elvárható. Többedszer vagyunk itt. Máskor is vissza jövünk. Az ünnepre való tekintettel is kaptunk lehetőséget az itt tartózkodásra. A szállásunkat már délelőtt elfoglalhattuk, holott csak 14 órától lehetséges. Tisztán rendben adtak át mindent Mindent köszönünk.
Gyenge 2015. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
A legnagyobb nyári kánikulában sikerült itt nyaralnunk. Mivel apartmanházról volt szó, így nagy reményeket nem fűztünk a szálláshoz. Ennek ellenére meglepően komfortos volt, leszámítva a takarítás színvonalát. Abszolút pozitívum a szállás árában benne foglalt napi Aquapark belépők.
2015. április 28.a párjával járt itt
Mi gyakran járunk le Budapestről ide, sőt 2x ott volt az OEP támogatott kezelésem is ami 2x 15 alkalommal történt, de ezenkivül is szoktunk leutazni 3-4 napra, legutóbb az idén márciusban az elmaradt disznotoros napokra utaztunk le. Az appartmanok jók, kicsit elfogytak már a fogyóeszközként használatos, poharak, kávéfőzők, tea fözök, kevés a tányér, és edényből sincs tul sok, pedig EZ ÖNELLÁTÓS Appartmann .