Jurta Tábor Cserkeszőlő

Jurta Tábor Cserkeszőlő
Jurta Tábor CserkeszőlőJurta Tábor Cserkeszőlő
Jurta Tábor CserkeszőlőJurta Tábor Cserkeszőlő

Jurta Tábor Cserkeszőlő bemutatkozása

A Cserkeszőlő Fürdő és Gyógyászati Központ közvetlen szomszédságában, kellemes környezetben várjuk a diákokat, és felnőtteket egyaránt, a 2015. évben átadásra került, Cserkeszőlő Községi Önkormányzat üzemeltetésében lévő, 140 fő befogadóképességű gyermek és ifjúsági szálláshelyre.

Solaris Apartman & Resort Cserkeszőlő - Napi árak önellátással
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Jurta Tábor Cserkeszőlő vélemények

Kiváló 2018. október 27.gyerekekkel járt itt
A nyáron családommal volt szerencsém itt pihenni. Nagyon meg voltunk elégedve a hellyel, körülményekkel, kiszolgálással. A személyzet nagyon segítőkész és vendégbarát volt. Tiszta volt a vizesblokk és a jurta. Egyszerűséget és nyugalmat sugárzott a környezet ami nagyon tetszett nekünk.
Jurta Tábor válasza
Nagyon szépen köszönjük a kedves szavait. Szálláshelyünkön sok szeretettel várjuk vissza Önöket!
2018. október 30., Gálné Kiscsatári Lídia, üzemeltető
Kiváló 2018. április 3.gyerekekkel járt itt
Barátságos személyzet, igényes és tiszta mellékhelységek. Állandó programok a fürdőben. Baráti társaságok is bátran válasszák.
Jurta Tábor Cserkeszőlő - Külső kép
Jurta Tábor válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelést.
2018. április 10., Gálné Kiscsatári Lídia, üzemeltető
Kiváló 2017. december 29.családjával járt itt
Nekem nagyon tetszett ez a hely és másoknak is ajánlom mert kedves és családbarátok az itt dolgozó emberek.A dürdőhely is nagyon szép kint és bent is!
Jurta Tábor Cserkeszőlő - SzobákJurta Tábor Cserkeszőlő - SzobákJurta Tábor Cserkeszőlő - BelsőJurta Tábor Cserkeszőlő - Egyéb
Jurta Tábor válasza
Nagyon szépen köszönjük az értékelést.
2018. január 2., Gálné Kiscsatári Lídia, üzemeltető
Kiváló 2017. április 23.családjával járt itt
Idén húsvétkor voltunk a jurta táborban. Hirtelen jött ötlet volt de nem bántuk meg sőt nagyon jól éreztük magunkat. A jurta tábor környezete tisztasága már az első pillanatban nagyon jó benyomást keltett. A jurta belseje egyszerű de ugyanakkor kényelmes volt, egy hidegebb éjszakán sem fáztunk a padlófűtésnek köszönhetően.
Kiváló 2016. szeptember 22.családjával járt itt
Csendes,szép,tiszta,ápolt,környezet,és persze virágokkal tele! ! ! ! Az ott lakok,és az alkalmazottak vendég szeretete,és közvetlensége segítő készsége. Megható szinte családias légkört teremt! Külön köszönet a jurta-tábor vezetőjének vendég-látójának Lídia asszonynak!
Kiváló 2016. augusztus 26.barátokkal járt itt
Idén áprilisban töltöttünk egy pár napot a Jurta táborban. Úgy találtuk meg, hogy előtte mi leutaztunk Cserkeszőlőre és megnéztünk 1-2 szállást. Hazafelé menet éppen ott mentünk el és beszélgettünk,milyen jópofát látunk. Azt hittük, hogy gyermekeknek épült. Éppen meghallották, hogy miről beszélünk,és beszédbe elegyedtünk.
Kiváló 2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A jurták kényelmesek,tiszták.A vendéglátónk Lídia nyitott és segítőkész. A személyzet kedves és udvarias!Hamarabb érkeztünk mint ahogy a szállásfoglalásának ideje lett volna és így is tártkarokkal vártak.