Andrea Wellness Panzió Cserszegtomaj
8372 Cserszegtomaj, Sümegi u. 5.

Andrea Wellness Panzió Cserszegtomaj a térképen

Andrea Wellness Panzió Cserszegtomaj értékelése:

5. helyezett a 12 cserszegtomaji szállás közül
255. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Andrea Wellness Panzió Cserszegtomaj bemutatkozása

Évtizedes múltra tekintő családi vezetésű wellness panziónk Cserszegtomajon várja felüdülni vágyó vendégeit.

Hévízre és az egregyi szőlőhegyre panorámás kényelmes panziónk nyugodt, csendes környezetben, egy természetvédelmi terület mellett található szépen parkosított, virágos, több mint egy hektáros birtokon. Több épületből álló medencés panziónkban szoba, stúdió, lakosztály és apartman foglalására egyaránt lehetőséget kínálunk.

Mivel minden mindennel összefügg, összekötöttük a kellemeset a hasznossal. Szállás, családbarát környezet, nyaralás, regenerálódás és wellness egy helyen, hogy Önnek a feltöltődés teljes, a kikapcsolódás pedig tökéletes legyen!

Széleskörű szolgáltatásaink, kiváló konyhájú éttermünk és a környékbeli számos kirándulási lehetőség minden hozzánk látogató vendégünk kikapcsolódását élvezetessé teszi. A környék két kiemelkedő látnivalója Hévíz (Hévízi-tó) csupán 1,5 kilométerre, Keszthely (Balaton) pedig kb. 6 kilométerre található.

Látogasson el panziónkba, ahol csend, nyugalom és természetes környezet fogadja.

Andrea Wellness Panzió Cserszegtomaj képei

Szállások Cserszegtomaj városában
Wellness csomagok Cserszegtomaj városában

Andrea Wellness Panzió Cserszegtomaj vélemények

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 25.
Tiszta, kényelmes, tágas, jól felszerelt apartmanok. A személyzet rendkívül kedves, segítőkész. Az ételek finomak, bőségesek, a reggeli is változatos. A környék fantasztikus, csak ajánlani tudom!!!
A kert gyönyörű, csodaszép kilátással.
Minden évben eltöltünk itt pár napot, egyszerűen csodás!

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 19.
A két idős [moderálva - a szerk. ] olyan, mint valamilyen törzsőrmester. Udvariatlan és rugalmatlan. Látszik rajtuk, hogy nem a vendégért vannak, csak a pénzedet akarják. A benti csöpp kis medence vize vegyszeres, büdös és csíp. Azt elfelejtik közölni minden prospektuson, hogy a "csodás Wellness" részbe nincs ám átjárási lehetőség a szobádból, hanem kinn, a hidegben kell köntösben, vagy ahogy akarsz átcaflatni a kb.

2013. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
2013 nyarán töltöttünk pár napot a panzióban. A környezet,a kilátás, a szoba, a wellnes nagyon szép, kultúrált, tiszta. A félpanziót biztosító étterem kínálata, ízvilága, csillagos 5-öst érdemel, nem véletlen a telt ház. A házigazda által nyújtott masszázs gyógyító és frissitő. Szívesen ajánlom mindenkinek, bármikor visszatérnék.

2014. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 27.
A szállás igényes, az étkezés házias, a cserszegi fűszeres nagyon finom. Voltunk a kilátóban is, ahonnét gyönyörködtünk a panorámában. Csend, nyugalom, kedves személyzet, Feri jó masszirozása, nagyon jól éreztük magunkat!Családdal voltunk itt, két felnőtt gyerekünkkel, szívből ajánljuk másoknak is.

2012. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. április 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
2012 májusában volt szerencsénk néhány napot eltölteni a panzióban. Pompásan éreztük magunkat, nagyon kedves a panziót vezető házaspár, mindent megtesznek a vendégek kényelméért. . . Szépek, kényelmesek a szobák, a wellness részleg lehetne egy kicsit nagyobb. A félpanziót biztosító étterem választéka, minősége átlagon felüli.

Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős programokkal, masszázskuponnal, teniszpálya használattal, parkolással
Érvényes: 2020.04.13-ig
Idill Hotel
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 15.950 - 22.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.04-ig
Sportpanzió Wagner
Cserszegtomaj
2 nap/1 éjszaka 4.998,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.04-ig
Kolping Holiday Resort
Alsópáhok
3 nap/2 éjszaka 20.300 - 32.750,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, gyermekprogramokkal, élményfürdő és fitness-terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.150 - 8.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Cserszegtomaj környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

CserszegtomajX