Még akár jól is érezheted magad, csak készülj fel!

Hévíz Resort & Spa CserszegtomajHévíz Resort & Spa Cserszegtomaj a térképen

Szörnyű 2015. februárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. március 2.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
Személyes tapasztalat. Szóval én is beugrottam a kuponnak. Mentségemre legyen szólva, nagyon fáradt voltam és nagyon el akartam menni, valami rövidke pihenésre. És ez bizony olcsó volt. Most már tudom, nem véletlenül. Az indulás előtti héten Kedvesem kicsit jobban utána nézett a véleményeknek és nekem komolyan elment a kedvem az egésztől. Szinte le sem akartam menni, nehogy a kupon árát megduplázzuk és még pocsék is legyen.
A Kedvesem viszont egy mondattal megnyugtatott: "Ide készülni kell!".
S bizony. Készültünk és remek nyaralást csináltunk. Annyira szerettem volna csalódni a kommentelők véleményében és megírni azt, hogy minden megváltozott, új a szakács és végre van egy jó takarítónőjük. Sőt, már a szemünket sem csípi a klór. Nos, ez nem így sikerült. Nos akkor, ha letörölted a könnycseppeid (kedves leendő vendég), készülj te is!
Alapfelszerelés, amit mindenképp vinni kell:
- zseblámpa (mázlink volt és földszinti szobát kaptunk, így nem használtuk, de az emelet tényleg csigalépcsőzés a sötétben)
- rengeteg törülköző (wellnessbe, pót, mert nem szárad és nincs is hol száítani, mert nincs szárító a szobában)
- hajszárító (kicsi, úti, a wellness részlegben sem találtam)
- sampon, tusfürdő
- víz ( a minibár helye megvan, de ha szomjas szoktál lenni este 8 és reggel 8 közt, érdemes feltölteni)
És amit mi nem vittünk, de kellett volna:
- Kispárna!

Étkezés:
Recycling forever. A nagyanyám is megsütötte a húslevesben főtt húst, csak a konyháját nem hívtuk superiornak.
A pincér srác legalább vicces, tényleg. Épp egy hét múlva tiplizik új helyre, őszintén kívántam neki sok szerencsét.
Végülis mindig találtam ehetőt és megtanultam túrni az ételt. A nagyanyám már a kezemre csapott volna. Nem repetáztam.

Wellness:
A feketeség a köveken még megvan. A klóros víz is. A masszőrtől a hideg rázott, így a kuponokat (masszázs és privát jakuzzi) nem váltottuk be.
Viszont béreltünk egy fürdőköpenyt. Hát... még jó, hogy nem kellett megvenni.

Szoba:
Nagyjából rendben van. A fürdőben a vécé olyan vízköves, amihez már atomvegyszer kell. És ronda, de hát ízlések és pofonok. Viszont egy törülközőszárító nagyon hiányzott. Meg egy valami, ahová letehettem volna a cuccaim. Meg egy fogas az ajtóra. Meg úgy egyáltalán. Az ágy kényelmetlen, de pipafüst a párnához képest. Az elviselhetetlen.

A személyes kedvencem:
Dohányzó"sarok" - csendélet. Ahogy az étterembe mész vagy jössz - elkerülhetetlen a csikkek burjánzó látványa. Néha még füstöl is.

Ha azt várod el, amit a neve ígér:
- Hotel
- Hévíz
- wellness
- superior
csalódni fogsz.

Ez egy családi panzió. A reggeli felvágottból nem kértem. De a rántotta friss volt. A kávé borzalmas, de ittam már német fekete vizet, így ez sem volt különleges. A déli penne után megígértem a Kedvesemnek, hogy főzök egy Carbonara-t. Csak azért, hogy tudja milyen, ha nem a reggeli felvágottból van. A vacsora ehető. Tényleg. Egy csillag, de nem a Michelin.
Egy biztos. A listaár 17900 ft/fő/éj. Na ezt soha nem szabad kifizetni. És plusz éjszakát sem érdemes. Legalábbis szerintem. Szóval, ha megvan a kupon, az első öröm után készülj fel. És a környéken rengeteg a látnivaló. Ez nem az a szálloda, ahonnan a lábadat sem fogod kitenni...
Őszinte szeretettel,
Étkezés:Gyenge
Elhelyezkedés:

Hévíz Resort & Spa további értékelései

2023.08.22barátokkal
Imádjuk a zalai táj varázsátSzuper wellness részleg finom étrlek kellemes pezsgős esték kedves személyzet
2019.08.06a párjával
Felújítottnak van hirdetve, de minden lerakott betonkocka mozog, még az emeleti teraszon is. Van ugyan benti medence, de linóleummal van beborítva, ugyanis az alatt is billegnek a csempék, vagyis nem tudom mik, de ilyet még nem láttam. Kissé veszélyes hely olyannak, aki nem készül rá, hogy...
2018.11.12családjával
A sok negatív megjegyzések után örömmel láttuk,hogy egy szép környezetben szép modern szálloda és étterem fogadott. Az ételek mennyisége és minősége kiváló volt. A hotel jakuzzija és a medencéje tiszta kellemes volt. A szobák mindegyike teraszos. Mivel nagyon jó időt fogtunk ki,igy...
Casa Ninfea Panzió Cserszegtomaj - Legjobb ár önellátással
Legjobb ár önellátással