Gyula Tanya Vendégház Csongrád

Gyula Tanya Vendégház Csongrád
Gyula Tanya Vendégház CsongrádGyula Tanya Vendégház Csongrád
Gyula Tanya Vendégház CsongrádGyula Tanya Vendégház Csongrád

Gyula Tanya Vendégház Csongrád bemutatkozása

Gyula-tanya Vendégházunk a csongrádi Öregszőlőkben, az élő Tisza partján egész évben várja a természet közeli környezetben pihenni vágyó családokat és baráti társaságokat. Az aktív pihenést szolgálják a horgászati és a vízisport-lehetőségek.

5Szolgáltatás
Nyugi Tanya Magyartés - November 1.
November 1.
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Gyula Tanya Vendégház Csongrád vélemények

Kiváló 2018. október 25.családjával járt itt
Nagyon szép helyen van a vendégház! A vendéglátók nagyon kedvesek, nagyon segítőkészek és igyekeznek mindenben a kedvünkben járni!
Kiváló 2013. június 2.családjával járt itt
2012 őszén voltunk itt családostúl. Jól éreztük magunkat. Városnézés, kerékpározás, horgászat stégről, horgászat motorcsónakból,Körös-torok kerékpárral, Körös-torok motorcsónakkal,bográcsolás a kertben, halsütés, pin-pongozás és barangolás a környéken ami utólag kellemes emlékként az eszembe villan mind visszatérő beszédtéma a családban.
Kiváló 2013. május 27.gyerekekkel járt itt
Imádom a Tiszát, horgászni ugyan nem horgászom, de szívesen kíbicelek. Itt ebben volt részem. A vendéglátók figyelmesek és kedvesek, de nem tolakodóak. A hely tiszta, a megrendelt ételek egészségesek és jóízűek. A mennyiséggel sem volt probléma. A vizi programok fantasztikusak, ha jövőre megtanulok vizisielni, akkor már azt is élvezhetem. Ide biztos, hogy visszatérünk.
Balázs Éva