Riti: Retro? - Hotel Kagyló Csopak

Hotel Kagyló Csopak értékelése
4. helyezett a 16 csopaki szállás közül

Nem ajánlom a helyet másoknak!

Retro?

2015. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 3. - 5 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Családommal nagyon szeretjük a Balatont, így úgy döntöttünk, hogy az egyik kedvelt helyünkre Csopakra megyünk. A szállodáról tudtam, hogy régi, sőt még valahol ki is emelték, hogy retro-hangulat, de azért azt nem gondoltuk, hogy ennyire. Ahogy beléptünk megcsapott az a "régi" szag , viszont a recepciós kedvessége valamelyest feledtette velünk ezt, de a szobába érve ismét picit elkeseredtünk, főleg, mikor majdnem megcsapott az áram a fürdőben:( Jeleztük, hogy gond van, azonnal és nagyon készségesen jöttek orvosolni a hibát, amennyire tőlük tellett. A tisztaság is hagyott némi kívánnivalót maga után, de ez nem volt olyan veszélyes, megoldható probléma volt, ennyi pénzért nem vártunk csodapalotát. Következett a vacsora, ami után megkérdeztük, hogy lemondható-e ez az étkezés, mert....Legyen elég annyi, hogy elmentünk egy étterembe vacsorázni, úgy, hogy mielőtt elindultunk jelezte egy "hölgy", hogy igyekezzünk, mert hamarosan zárják a kaput és akkor aztán se ki, se be! Mosolyogtunk a dolgon, de éppen időben érkeztünk vissza, tényleg bezárták:):), persze egyik éjjelre kaptunk kimenőt és akkor be is engedtek:)Volt egy táborozós feelingje a dolognak:) Az ágy szinte az első éjjelen leszakadt alattunk, pedig semmi különös nem történt, csak gondoltuk lefekszünk aludni. Másnap megkérdezték, hogy voltunk megelégedve. Szegény kislány a recepciós pult mögött, sajnos nem tudott tenni semmit.
Összegezve a tapasztalatokat, nagyon próbáltak megfelelni és a kedvességükkel kompenzálni az igen erős hiányosságokat, de ennek ellenére sem leszünk törzsvendégek:(

Ennyire tetszett: Gyenge
Személyzet: