Magdi Vendégház Diósjenő
2643 Diósjenő, Börzsönyi út 110.

Magdi Vendégház Diósjenő a térképen

Magdi Vendégház Diósjenő értékelése:

2. helyezett a 6 diósjenői szállás közül

Magdi Vendégház Diósjenő bemutatkozása

Hangulatos és családias szálláslehetőség Diósjenőn. Az apartman 1,5 szobás, melyből a nagyszoba 4 férőhelyes, a kisszoba 2 férőhelyes, 2-6 főig lehet igénybe venni. Az apartman kizárólag mindig egy család vagy egy pár részére kiadó. Az apartmanban egyazon időben más nem tartózkodik. Továbbá ünnepnapokon és a nyári szezonban kizárólag 3 fő, vagy afölött tudom fogadni vendégeimet.

A Magdi Vendégház 4 napraforgós minősítést kapott!

Teljesen felszerelt: tv, rádió, hűtő, mikrohullámú sütő, teljes konyhai felszerelés stb. A szobák parkettázottak, fa bútorokkal vannak berendezve. A zuhanyzót csak a kisszobán keresztül lehet megközelíteni.

Gépkocsival érkező vendégeink részére zárt területen parkolási lehetőséget biztosítunk.

Az apartmanhoz tartozó terasz nyári terasz nem téliesített!

A kertben szinte minden megtalálható a pihenéshez és a kikapcsolódáshoz.
Ilyenek többek között: fazsindelyes szaletli, szalonnasütő, bográcsozó, napozó, illetve hintaágy, kerti mosogató, kerti tusoló, gyermekek részére mászóka, csúszda, homokozó, hinta, kosárpalánk, lengőteke és kisvonat.

A közel háromezer fős lélekszámú Diósjenő festői szépségű helyen, a börzsönyi hegyek, a Cseh-vár, a Závoznyereg, a Kő-szirt, a Kámor és a Bugyihó lábánál, a Jenői-patak és a Lókos-patak partján fekszik, a fővárostól 60, Váctól 25 km-re. A környéken két horgásztó található és sok kirándulási lehetőség várja az ide látogatókat.

Magdi Vendégház Diósjenő képei

Szállások Diósjenô városában
Wellness csomagok Diósjenô városában

Magdi Vendégház Diósjenő vélemények

Mobilról küldte. | 2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. július 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Tökéletes az apartman, kiváló szobák, a gyerekek részére nagyon felszerelt a kert : kismozdony, homokozó, csúszda, kosárpalánk, lengő teke, hinta, gyűrűk. A felnőttek részére lehet sütögetni, és a szaletnikban lehet pihenni és enni.
A családdal szeretnénk minél hamarabb újra menni.

Majorka Vendégház
Diósjenő
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Diósjenő környékén
Thermal Hotel Visegrád Visegrád
Hotel Bellevue Esztergom
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Év végi pihenés 10% kedvezménnyel (1 éjtől)
Karácsony (min. 3 éj)
Sleep & Go (1 éjtől)