Báró Eötvös Loránd Apartman Dobogókő

Báró Eötvös Loránd Apartman Dobogókő
Báró Eötvös Loránd Apartman DobogókőBáró Eötvös Loránd Apartman Dobogókő
Báró Eötvös Loránd Apartman DobogókőBáró Eötvös Loránd Apartman Dobogókő

Báró Eötvös Loránd Apartman Dobogókő bemutatkozása

A Báró Eötvös Loránd Apartman Dobogókőn áll a kisebb-nagyobb csoportban vagy egyedül érkezők, családok, baráti társaságok rendelkezésére. A 8 különálló családi apartmanban konyha, nappali, hálószoba, fürdőszoba és mellékhelyiség, játszótér és sütögetési lehetőség szolgálja a vendégek kényelmét.

Cardoner Hotel Pilisszentkereszt - Legjobb ár
2024.12.29-ig
Cardoner Hotel Pilisszentkereszt

Báró Eötvös Loránd Apartman Dobogókő vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 22 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. szeptember 27.gyerekekkel járt itt
Először is szeretném leszögezni a helyről,hogy ez kimondottan a turistáknak épült,egyszerű kis szállás. A családommal évek óta vissza-visszatérő vendégek vagyunk,rendszerint több napra szoktunk menni. A szobafoglaláskor ha van kérésem,a tulajdonos mindig szem előtt tartja. Igaz a reggeli már éve óta ugyan az,de mint írtam,ez nem wellness.
Báró Eötvös Loránd Apartman Dobogókő - KörnyékBáró Eötvös Loránd Apartman Dobogókő - Vendéglátás
Szörnyű 2017. augusztus 21.a párjával járt itt
Senkinek nem kívánok ilyen borzasztó élményt. A személyzet flegma, udvariatlan, nem segítőkész. Érkezéskor a kezünkbe adták a kulcsot minden tájékoztató nélkül. Utána az étteremben vizes kávét hoztak, majd kérdéünkre a gépre fogták. A tévé nem működött, de erre is flegmán reagáltak.