Mátyás Király Vendégház Dorog

2510 Dorog, Mátyás király u. 19.

Mátyás Király Vendégház  Dorog a térképen

Mátyás Király Vendégház Dorog értékelése:

1. helyezett az 1 dorogi szállás közül
167. helyezett Közép Dunántúlon - 390 szállás közül

Mátyás Király Vendégház Dorog vélemények

Mobilról küldte. | 2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 19.
Pár napot töltöttem ott a férjjemel. Álítolag a legjobb helyet kaptuk. Mi francia ágyat kértünk erre csak kétt agyat össze tolva kaptuk ami iszonat kényelmetlen volt! A tisztaságban is voltak fenakadásaim. Nagyon lekezelő fogatatásba volt részünk. Arrol meg ne is beszéljek hogy takaritás közben el tüntek a dolgaim ill a eljegyzési gyűrűm :( (az volt az utolsó napunk ott mikor a gyűrű el tünt) így azt röktön észre vettem.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Helyes kis vendégház kedves tulajdonossal, ár-érték arányban megéri, de közelebbről nézve már nem olyan tökéletes. A szálláshely belső udvara visszhangzik, zajos, nem lehet pihenni. A szobák egymáshoz túl közel vannak, egész éjjel mászkálnak a vendégek az ablak alatti dohányzóhelyhez, ami zajos, és bejön az ablakon a cigarettafüst.

Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, délutáni forralt borral, forró csokival, bejglivel vagy kaláccsal, szauna használattal
Érvényes: 2019.12.30-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
4 nap/3 éjszaka 37.830,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándékokkal, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, pálinkakóstolóval, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sóterápiával, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig

Szállodák Dorog környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

DorogX