Mátyás Király Vendégház Dorog

2510 Dorog, Mátyás király u. 19.

Mátyás Király Vendégház  Dorog a térképen

Mátyás Király Vendégház Dorog értékelése:

1. helyezett az 1 dorogi szállás közül
166. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Mátyás Király Vendégház Dorog vélemények

Mobilról küldte. | 2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 19.
Pár napot töltöttem ott a férjjemel. Álítolag a legjobb helyet kaptuk. Mi francia ágyat kértünk erre csak kétt agyat össze tolva kaptuk ami iszonat kényelmetlen volt! A tisztaságban is voltak fenakadásaim. Nagyon lekezelő fogatatásba volt részünk. Arrol meg ne is beszéljek hogy takaritás közben el tüntek a dolgaim ill a eljegyzési gyűrűm :( (az volt az utolsó napunk ott mikor a gyűrű el tünt) így azt röktön észre vettem.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
Helyes kis vendégház kedves tulajdonossal, ár-érték arányban megéri, de közelebbről nézve már nem olyan tökéletes. A szálláshely belső udvara visszhangzik, zajos, nem lehet pihenni. A szobák egymáshoz túl közel vannak, egész éjjel mászkálnak a vendégek az ablak alatti dohányzóhelyhez, ami zajos, és bejön az ablakon a cigarettafüst.

Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes masszázzsal, Sóklinika próbaalkalommal, vízsugaras masszázzsal, Dunamente kedvezménykártyával, fürdőköntös bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 10.887 - 28.178,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, sportolási lehetőségekkel, kültéri játszótér használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Dorog környékén
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Boldog napok (min. 2 éj)