Ez a hely megszűnt!
4,3
a 144 egri étterem közül
cukrászda
Dobos Cukrászda Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Dobos Cukrászda Eger vélemények

2016. november 29.a párjával járt itt
Nyáron gyakran az erkélyen foglalnak helyet a vendégek, hiszen Eger szívében található a Dobos Cukrászda, ahol mindenki szívesen ül a sétálóutcán. Ez is kellemes, és ennél még nagyobb élmény bemenni és a belső teremben helyet foglalni a babaház-jellegű pasztell színű kárpitos székeken.
Dobos Cukrászda Eger - BelsőDobos Cukrászda Eger - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. április 17.a párjával járt itt
Sétálgattunk Egerben és megláttuk az 50 éves Dobos Cukrászdát. Gondoltuk kipróbáljuk és nem csalódtunk. Bár nekem már túl cuki a hely, de a sütemények. . . igaz eléggé drágák, de egyszer megéri kipróbálni. Elsőnek mi a hely nevéhez hűen a dobos tortájukat próbáltuk ki, nekem aki igazi csoki függő, igazi mennyország volt, ahogy az islerük is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 1.a párjával járt itt
Végre-végre kipróbálhattuk ezt a nevezetes cukrászdát. Kívülről sajnos semmi különleges nincs az épületen, ezért szerintem aki kifejezetten nem ezt a helyet keresi, nem kap kedvet a betéréshez. Mi viszont kerestük, megtaláltuk, beültünk. Helyesebben, mivel imádjuk a kiülős helyeket, a sétáló utcára kihelyezett asztalok egyikénél foglaltunk helyet.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
2015. június 23.a párjával járt itt
Színvonalas környezet, tisztaság és meleg hangulat várt minket, guszta sütemények, az árak viszont irreálisak, a kiszolgálás nekem nem tetszett, ugyanis fél órával záróra előtt, és pár perccel az után, hogy kihozták a forró teát és az ihatatlanul forró kapucsínót, fizetették a párommal az egyébként sem szolid számlát. Finoman ugyan, de jelezték, hogy zárni szeretnének, fél 7-kor! :-(