Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Egri Zsolnay kút Eger

2
1
értékelés
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Még nincs helyezése
városi Egyéb látványosság közül
Kategória
Egyéb látványosság

Egri Zsolnay kút Eger bemutatkozása

A kaposvári és pécsi Zsolnay-kút mellé csatlakozott harmadikként az Egri, méghozzá egy egészen egyedi helyszínen: egy bevásárlóközpont díszkertjében! Az épület 1894-től kezdve 111 évig dohánygyárként működött, és a 100. évfordulójára emelték. Ezért ábrázolja az ipari épületet kiszolgáló, díszes víztornyot.

1 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
0%
Érdekes
0%
Átlagos
0%
Kihagyható
100%
Időpazarlás
0%
Kihagyható

1 vélemény
A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
Jártál már itt? Írd meg a véleményed!
Ennyire tetszett:
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Hotel Korona Wellness Eger - Október 23.
Hotel Korona Wellness Eger
99.000 Ft / 2 fő / 2 éjtől választható ellátással
Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Hotel Narád Park Mátraszentimre
93.420 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Szent István Hotel Eger - Kedvezményes ajánlat
Szent István Hotel Eger
74.990 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
Ön a tulajdonos, üzemeltető?
Használja a manager regisztrációt, ha szeretne válaszolni az értékelésekre, képeket feltölteni, adatokat módosítani! Szívesen értesítjük arról is, ha új vélemény érkezik.