Donát Vendégház Eger

Donát Vendégház Eger
Donát Vendégház EgerDonát Vendégház Eger
Donát Vendégház EgerDonát Vendégház Eger

Donát Vendégház Eger bemutatkozása

Iker- vendégházunk a csodálatos Eger csendes zöldövezetében helyezkedik el. A vendégházakat szobánként, vagy külün-külün önálló házként is lehet foglalni. Egyébként nagyobb családi események megünneplésére vagy munkahelyi csoportok esetleges továbbképzésre vagy éppen ellazulására is kiválóan alkalmas max. 30 főig.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Donát Vendégház Eger vélemények

Kiváló 2019. május 25.a párjával járt itt
Csak 1 éjszakát voltunk itt a feleségemmel.
Minden nagyon tetszett. A házigazda hölgy nagyon aranyos volt és a ház is rendkívül jó helyen fekszik, nagyon szép kerttel.
A környékbeli falvak és erdők is gyönyörűek, Bélapátfalván is voltunk, a templom kiváló helyen, az erdő kellős közepén fekszik illetve a Bolyki pincészet is remek volt.
Ha Egerben járunk legközelebb is itt szállunk meg.
Szörnyű 2016. október 11.a párjával járt itt
Ennél rosszabb helyen soha életemben nem voltam! Az nem volt elég, hogy a nő minden lépésünket nézte. Már amint megkapta a pénzt, közölte ne hangoskodjunk. Még neki voltak felénk elvárásai. Nem volt MELEGVÍZ. Jéghideg vízbe kellett fürödnünk meg is fáztunk. . . . A szállást 10:00kor kell elhagyni.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2016. július 8.családjával járt itt
Nagycsaládi nyaralásunkhoz kerestünk szállást Egerben. Azért döntöttünk a Donát Vendégház mellett, mert kényelmesen el akartunk férni mind a 16-an. Jó döntés volt! A ház egy ikerház, aminek mindkét házrésze ugyanakkora és ugyanolyan elrendezésű. Mindkét részben van 5 szoba, 2 fürdő, 2 wc, konyha, étkező, nappali, udvar.
Kiváló 2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
A ház tágas, nagyon kellemes,ideális egy nagy családnak. 2 hetet töltöttünk Egerben, a házigazdák nagyon kedvesek, segítőkészek voltak. Semmi nem hiányzott ahhoz, hogy jól érezzük magunkat. Az ágyak kényelmesek, a szobák, a fürdőszobák tágasak. A konyha jól felszerelt, az ebédlő nagy 10-en is kényelmesen elfértünk az asztalnál.