Eged Vendégház Eger

Eged Vendégház Eger
Eged Vendégház EgerEged Vendégház Eger
Eged Vendégház EgerEged Vendégház Eger

Eged Vendégház Eger bemutatkozása

Eger kertvárosi részén, abszolút csendes és zöldövezeti területen található az Eged Vendégház, mely lenyűgöző panorámájával várja az ide látogató vendégeket. A belváros és a strandfürdő egy kiadós sétával 15-20 perc alatt elérhető, ahogyan az egri vár is.

Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Eged Vendégház Eger vélemények

Kiváló 2018. március 18.a párjával járt itt
Kellemes, csendes környezet jellemezi, bár kissé távol kb 1km a városközponttól. A szállásadó előzékeny, segítőkész. A szállás számunkra tökéletesen megfelelt, tágas terek, tisztaság. A leírásukban, ismertetőjükben szereplően a valóság annak megfelelő volt. bátran ajánlom mindenkinek.
Dinnyés János kecskemét
Kiváló 2017. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Kedves, segítőkész szállásadó! A Vár apartmant kaptuk, ami egy külön élmény volt, nagyon szuperül lett megcsinálva, mintha a várban szálltunk volna meg! A jól elhelyezett hangulatvilágítástól nagyon extra az apartman, minden szobában televízió, wifi biztosítja a kényelmet. Csendes nyugodt helyen található, de minden kitűnően megközelíthető. Bátran ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2017. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Csodàlatos környezet,rugalmas,intelligens,kedves emberek,kivàló kiszolgàlás.Tiszta környezet,kényelmes szobàk.Csalàdcentrikus személyzet,szàllàsadók.
2017. június 26.gyerekekkel járt itt
Szállásadónk kedves és segítőkész volt . Nagyon jól éreztük magunkat ,az egész városban mosolygós és kedves kiszolgálásban volt részünk . Aki meg látogatja a várat ne hagyja ki a csillagtúrát és az aknafigyelő túrát,érdekes dolgokat hallhat . A város alatt lévő érseki pincében is élményekkel gazdagodtunk ,ugyan oda nagyon nehéz volt bejutni .
Kiváló 2017. június 14.családjával járt itt
Csak ajánlani tudom,nagyon kellemes,tiszta,modern szálláshely. Meglepően ámulatba ejtő építészeti remekmű. Csendes ,nyugodt környezet távol a város zajától,de nem messze az Egri vártól,ahonnan csodálatos a kilátás a városra.
A tulajdonos kedves,figyelmes igazi házigazda.
Ha ezt a vendégházat választja nem fog csalódni. El kell menni és kipróbálni.
Kiváló 2016. július 2.gyerekekkel járt itt
Amikor kiválasztottam a vendégházat. . még fogalmam sem volt róla hogy mekkorát fogok csalódni,persze jó értelemben:))Odaérkezésünkkor Lajos házigazda szépen fogadott és körbevitt az ő csodás kis birodalmán,és itt ámultunk nagyot! ! Amikor az udvarrészre értünk 1 remek építészeti komplexummal találkoztunk,amit ő maga tervezget meg folyamatosan.
Kiváló 2016. május 23.a párjával járt itt
Nagyon kellemesen éreztük magunkat az Eged vendégszálláson. Nagyon szépen és igényesen megépített a szálláshely,tökéletes tisztasággal,szimpatikus segítőkész tulajdonossal! Kell ennél több? Egyedül a szobánkban volt egy kicsit fapados a fekhely, azaz keményebb a kelleténél, de lehet a többi szobában puhább van!
Eged Vendégház Eger - Szobák