Születésnapi meglepetés

Ferienhaus Apartmanház Zalánki EgerFerienhaus Apartmanház Zalánki Eger a térképen

Kiváló 2015. márciusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. március 30.
Már az elején nagyon szimpatikus volt,hogy maximális segítőkészséggel állt hozzám Krisztián(a tulaj),mikor segítségét kértem a születésnapi meglepi megszervezésében! ;-) Ezt külön nagyon szépen köszönöm!
Megközelíthetőség: Könnyen oda vitt minket a GPS!
A belváros nincs messze.Egy kellemes séta!Viszont a Szépasszonyvölgy csak túrázni vágyóknak! ;-)
Megjegyezném odafelé a taxi 900ft-ért vitt le minket.Ami meglepő pozitívum!
A szállásról:Nagyon hangulatos,és stílusos!Elegáns!A "Lakosztályunkhoz" erkély is tartozik,ennek örültünk(Bár élvezni nem nagyon tudtuk,mert kissé rossz idő volt.) :-(
Tisztaság,felszereltség:Kifogástalan!!!
A kilátás a városra varázslatos,este még szebb!Nagyon romantikus volt! ;-)
Reggelivel kértük az ellátást;Amiről én úgy gondolom teljesen korrekt volt!Változatos,és nagyon finom:friss pékfélék,sütemény,joghurt,lekvár.Egyik reggel rántotta,másik reggel sült kolbász,és sült virsli!Rögtön az elején "kikérdezett" minket mindenféle étel,tej... stb. érzékenységről,ahogy azt kell!Így nem is került az asztalra olyasmi amit valamelyikünk nem szeret!:-)
Nagyon kellemeskét napot töltöttünk el itt,és kellemes születésnapi emlék marad Páromnak is,ebben biztos vagyok! :-)
Köszönjük Krisztián! ;-)
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:
Ferienhaus Apartmanház Zalánki Eger - BelsőFerienhaus Apartmanház Zalánki Eger - VendéglátásFerienhaus Apartmanház Zalánki Eger - VendéglátásFerienhaus Apartmanház Zalánki Eger - SzobákFerienhaus Apartmanház Zalánki Eger - SzobákFerienhaus Apartmanház Zalánki Eger - SzobákFerienhaus Apartmanház Zalánki Eger - BelsőFerienhaus Apartmanház Zalánki Eger - BelsőFerienhaus Apartmanház Zalánki Eger - KörnyékFerienhaus Apartmanház Zalánki Eger - KörnyékFerienhaus Apartmanház Zalánki Eger - VendéglátásFerienhaus Apartmanház Zalánki Eger - Egyéb

Ferienhaus Apartmanház Zalánki további értékelései

2014.02.17gyerekekkel
A Ferienhaus Zalánki Apartmanház nem csak egy szálláshely, hanem egy olyan ház, amelynek lelke van és ezt abban a pillanatban érzi a vendég, ahogy belép a nem túl tágas, de makulátlanul tiszta, otthonos és minden zugából meghittséget árasztó fogadóhelységbe. Ahol egy olyan vendéglátó/tulajdonos...
Agria Vintage Apartman Eger - 3 éjszakás ajánlat
3 éjszakás ajánlat