Gömöri Vendégház Eger

3300 Eger, Mátyás király u. 117.

Gömöri Vendégház  Eger a térképen

Gömöri Vendégház Eger értékelése:

14. helyezett a 165 egri szállás közül

Gömöri Vendégház Eger vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
Régebben /vagy 10 éve/ már voltunk ebben a Vendégházban, ami már akkor is nagyon meg tetszett, nem felejtettük el! Karácsony előtt pár napot Egerben töltöttünk, így természetes volt hogy ismét ide jöttünk vissza. Semmi negatívat nem tudok írni, írom a jókat:
A "házigazdák" végtelenül kedvesek, közvetlenek minden tekintetben. . .

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 7. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálláshely tiszta - sok szállodát leköröz tisztaságban. A szállásadók végtelenül kedvesek, figyelmesek, igazi családias légkört teremtenek a vendégeknek, igyekeznek a vendégek kedvében járni. Karácsony előtt voltunk ott három napot, két gyerekkel is kényelmesen elfértünk a szobában. Arra is figyeltek, hogy a másik szoba, amit a testvéremnek és sógoromnak foglaltunk, a mienk mellett legyen.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Aki szereti az emberséget, annak ajánlom ezt a szállást, a két vendéglátó fő, nagyon segítőkész kérdések során, például mit érdemes megtekinteni, hova érdemes ellátogatni.

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Egerben és környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

EgerX