3300 Eger, Eged-hegyi Lovastanya

Mátyus Udvarház Eger a térképen

Mátyus Udvarház Eger értékelése:

20. helyezett a 166 egri szállás közül

Mátyus Udvarház Eger bemutatkozása

Az Eged-hegy lábánál, Eger és Noszvaj között található a Mátyus Udvarház. Az egri vártól mindössze két kilométerre, egyedülálló környezet várja az ide látogatókat. A lovastanyán a lóbarátok számos kikapcsolódási lehetőségből választhatnak, de a festői szépségű borvidék nem csak lóháton, hanem kocsival is bejárható.

Mátyus Udvarház Eger képei

Mátyus Udvarház Eger vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 3.
A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt. A környék, az elhelyezkedés csendes, kellemes. A reggeli nagyon finom és bőséges volt. A szoba tiszta és kényelmes. Két kamasszal voltam és nagyon jól éreztük magunkat. Különösen élvezték az állatok közelséget és a szabad mozgást.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 24.
Egy öt hónapos kiskutyussal érkeztünk, aki elég sokat ugatott, de nagyon kedvesen fogadott a személyzet, végig segítőkészen, együttműködően álltak hozzánk, és azt mondhatom, hogy nagyon jól éreztük magunkat. Eger városától nem messze található, családias hangulatú hely, a szálláshoz tartozó étteremmel, érdemes meglátogatni.
Válasz az értékelésre - 2020. július 26.
Kedves Tamás !
Köszönöm szépen az elismerő szavakat.
Remélem hamarosan találkozunk Önökkel és a kedves kutyussal is.
Herczog Zsombor (Mátyus Udvarház)
2019. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. október 9.
Nagyon jól éreztük magunkat.Nagyon szép kilátas,szép tiszta szobák.Az étel is finom volt amit ott fogyasztottunk.Kiválló hely lazulásra.
A lovas kocsikázás is szuper volt.
Nekünk nagyon tetszett.
Válasz az értékelésre - 2019. október 29.
Köszönjük szépen.
Herczog Zsombor (Mátyus Udvarház)
2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 30.
Jó helyen van. Kellemes a környezet, csendes. Jó az étel bár kicsi a választék. A szoba kicsi de kényelmes, sajnos nincs légkondi így éjszaka nagyon meleg van. Sajnos a bárba csak a pálinkát nem hűtik be. A bár is és az étterem is korán bezár ( 6-kor), de mindent összevetve jóléreztük magunk.

2014. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. január 5.
Visszatérő vendégek vagyunk,mert nagyon megkedveltük a Mátyus Lovastanyát. A kiszolgálás nagyon kedves,udvarias,maximálisan gyerek centrikus. Minden igényt kielégítő. Az ételek nagyon finomak,ízletesek köszönet érte a remek szakácsnak. Az adagok bőségesek a félpanzió keretében még a gyermek méretű étel is igen bőséges.

Mátyus Udvarház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Flóra
Romantik Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.11.07-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Szilveszter, óév-búcsúztató (min. 3 éj)
Csodálatos ősz a Mátrában (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

EgerX