Szent Flórián Vendégház Eger
3300 Eger, Ceglédi út 22.

Szent Flórián Vendégház Eger a térképen

Szent Flórián Vendégház Eger értékelése:

13. helyezett a 165 egri szállás közül

Szent Flórián Vendégház Eger képei

Szent Flórián Vendégház Eger vélemények

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Eger a kedvenc városom, ez a vendégház pedig egy kis gyöngyszem a városban, szintén a kedvencem lett. Február elején voltunk 2 család, nagymama, szülők, gyerekek 5-től 13 évesig. A szállás aránylag nincs messze a várostól, gyalogosan 10-15 perc, kocsival meg pár perc. A tulajdonos nagyon kedves, annak ellenére, hogy a lába eltört, nagyon kedvesen fogadott bennünket, mindenben segítségünkre volt.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében jó a hely ! A zuhany egy kissé gázos mert nincs zuhany cső !! A lenti medencében csak este 20 óráig lehet fürdeni ,amit kissé furcsának találok !! Lejtős kis utcában van a Panzió ,emiatt a ki és be parkolás eléggé nyűgös feladat ! Amúgy jól éreztük magunkat !!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szóval: szuper! A tulajdonos nagyon kedves és segítőkész, bármi gondunk volt ő egyből próbált megoldást találni rá. A szállás nagyon tiszta és rendezett, gyönyörű a kert, a wellness részleg szuper! A medence víze kellemes volt és ahogy előttem is írták hajszáltól és mindentől mentes! Ennél tisztább nem is lehetett volna.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen található a szállás, de gyalogosan megközelíteni kicsit fárasztó :) A szobánk, a fürdőszoba, a konyha mind-mind makulátlan tiszta. A medence nagyon kellemes és kristálytiszta. Az udvarrész paradicsomi. A tulajdonosok nagyon kedvesek és segítőkészek. A barátnőmmel töltöttünk itt egy éjszakát, teljesen meg voltunk elégedve.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tapasztalataink: Szakszerű panzióvezetés, makulátlan rend és tisztaság, hajszálmentes, tiszta vizű medence a hét minden napján. Parkoló a kerten belül, gondozott park, pázsit minőségű gyep a hátsó kertben. Feleségemmel és két tizenéves leányommal éreztük magunkat otthon abban a hét napban. Személy szerint néha azt éreztem, a testi felüdülés mellett sokkal több és erősebb lelki töltés is szunnyad ott.

Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes vacsorával, fürdőköntös használattal, pezsgőzéssel a pezsgőfürdőben, arc és dekoltázs masszázzsal, bormúzeumi tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.04.01-ig
Romantik Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.304 - 8.520,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 20.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, karácsonyi szoba bekészítéssel, élőzenés ünnepi vacsorával, délutánonként uzsonnára ünnepi finomságokkal, masszázs-kuponnal
Érvényes: 2019.12.29-ig
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig

Szállodák Egerben és környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Hotel Villa Völgy Eger
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Két ünnep között (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

EgerX