Szent Flórián Vendégház Eger
3300 Eger, Ceglédi út 22.

Szent Flórián Vendégház Eger a térképen

Szent Flórián Vendégház Eger értékelése:

12. helyezett a 166 egri szállás közül

Szent Flórián Vendégház Eger képei

Szent Flórián Vendégház Eger vélemények

2019. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 14.
Eger a kedvenc városom, ez a vendégház pedig egy kis gyöngyszem a városban, szintén a kedvencem lett. Február elején voltunk 2 család, nagymama, szülők, gyerekek 5-től 13 évesig. A szállás aránylag nincs messze a várostól, gyalogosan 10-15 perc, kocsival meg pár perc. A tulajdonos nagyon kedves, annak ellenére, hogy a lába eltört, nagyon kedvesen fogadott bennünket, mindenben segítségünkre volt.
2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében jó a hely ! A zuhany egy kissé gázos mert nincs zuhany cső !! A lenti medencében csak este 20 óráig lehet fürdeni ,amit kissé furcsának találok !! Lejtős kis utcában van a Panzió ,emiatt a ki és be parkolás eléggé nyűgös feladat ! Amúgy jól éreztük magunkat !!

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szóval: szuper! A tulajdonos nagyon kedves és segítőkész, bármi gondunk volt ő egyből próbált megoldást találni rá. A szállás nagyon tiszta és rendezett, gyönyörű a kert, a wellness részleg szuper! A medence víze kellemes volt és ahogy előttem is írták hajszáltól és mindentől mentes! Ennél tisztább nem is lehetett volna.

2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen található a szállás, de gyalogosan megközelíteni kicsit fárasztó :) A szobánk, a fürdőszoba, a konyha mind-mind makulátlan tiszta. A medence nagyon kellemes és kristálytiszta. Az udvarrész paradicsomi. A tulajdonosok nagyon kedvesek és segítőkészek. A barátnőmmel töltöttünk itt egy éjszakát, teljesen meg voltunk elégedve.

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tapasztalataink: Szakszerű panzióvezetés, makulátlan rend és tisztaság, hajszálmentes, tiszta vizű medence a hét minden napján. Parkoló a kerten belül, gondozott park, pázsit minőségű gyep a hátsó kertben. Feleségemmel és két tizenéves leányommal éreztük magunkat otthon abban a hét napban. Személy szerint néha azt éreztem, a testi felüdülés mellett sokkal több és erősebb lelki töltés is szunnyad ott.

Hunguest Hotel Flóra
Érvényes: 2021.07.14-ig
Romantik Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, panoptikum, múzeum - és fürdőbelépőkkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.07-ig
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.292 - 25.086,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3 nap/2 éjszaka 19.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható belépővel, tárlatvezetéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.06-ig
Park Hotel Minaret
2 nap/1 éjszaka 5.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig

Szállodák Eger környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár 4 éjszakától
Nyári kikapcsolódás (min. 2 éj)

EgerX