Szent Flórián Vendégház Eger

Vendégház
Szent Flórián Vendégház Eger
Szent Flórián Vendégház EgerSzent Flórián Vendégház Eger
Szent Flórián Vendégház EgerSzent Flórián Vendégház Eger

Agria Vintage Apartman Eger - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.
Agria Vintage Apartman Eger
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza - Pünkösd
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Szent Flórián Vendégház Eger vélemények

Szörnyű 2021. szeptember 9.kollégákkal járt itt
A konyha felszerelés borzalmas a hűtő ami a kerti sütéshez le van rakva koszos a fürdőbe se kéztörlő se szappan a a medencés részben büdös van a szauna nem volt jó állítólag, a ház asszonyának viselkedése kedvessége nem értékelhető
Soha senkit nem küldenék oda.
Kiváló 2019. március 14.gyerekekkel járt itt
Eger a kedvenc városom, ez a vendégház pedig egy kis gyöngyszem a városban, szintén a kedvencem lett. Február elején voltunk 2 család, nagymama, szülők, gyerekek 5-től 13 évesig. A szállás aránylag nincs messze a várostól, gyalogosan 10-15 perc, kocsival meg pár perc.
Szent Flórián Vendégház Eger - Külső képSzent Flórián Vendégház Eger - Külső képSzent Flórián Vendégház Eger - BelsőSzent Flórián Vendégház Eger - SzobákSzent Flórián Vendégház Eger - WellnessSzent Flórián Vendégház Eger - WellnessSzent Flórián Vendégház Eger - Egyéb
2017. július 23.gyerekekkel járt itt
Összességében jó a hely ! A zuhany egy kissé gázos mert nincs zuhany cső !! A lenti medencében csak este 20 óráig lehet fürdeni ,amit kissé furcsának találok !! Lejtős kis utcában van a Panzió ,emiatt a ki és be parkolás eléggé nyűgös feladat ! Amúgy jól éreztük magunkat !!
Kiváló 2017. július 10.a párjával járt itt
Egy szóval: szuper! A tulajdonos nagyon kedves és segítőkész, bármi gondunk volt ő egyből próbált megoldást találni rá. A szállás nagyon tiszta és rendezett, gyönyörű a kert, a wellness részleg szuper! A medence víze kellemes volt és ahogy előttem is írták hajszáltól és mindentől mentes! Ennél tisztább nem is lehetett volna.
Kiváló 2015. augusztus 10.barátokkal járt itt
Gyönyörű helyen található a szállás, de gyalogosan megközelíteni kicsit fárasztó :) A szobánk, a fürdőszoba, a konyha mind-mind makulátlan tiszta. A medence nagyon kellemes és kristálytiszta. Az udvarrész paradicsomi. A tulajdonosok nagyon kedvesek és segítőkészek. A barátnőmmel töltöttünk itt egy éjszakát, teljesen meg voltunk elégedve. Egy őszi időszakban szívesen jönnénk még barátokkal.
Kiváló 2015. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Tapasztalataink: Szakszerű panzióvezetés, makulátlan rend és tisztaság, hajszálmentes, tiszta vizű medence a hét minden napján. Parkoló a kerten belül, gondozott park, pázsit minőségű gyep a hátsó kertben. Feleségemmel és két tizenéves leányommal éreztük magunkat otthon abban a hét napban.