Pacsirta Vendégház Egerszalók

Pacsirta Vendégház Egerszalók
Pacsirta Vendégház EgerszalókPacsirta Vendégház Egerszalók
Pacsirta Vendégház EgerszalókPacsirta Vendégház Egerszalók

Pacsirta Vendégház Egerszalók bemutatkozása

A méltán világhírű egerszalóki gyógyforrástól 800 méterre, csendes festői környezetben fekszik a barátságos, új építésű 5 db (légkondicionált, francia erkélyes, minikonyhás, redőnyös, szúnyoghálós, gardróbos, nagy képernyős LCD tv-s) saját fürdőszobás szobával rendelkező, igényes, színvonalasan felszerelt Pacsirta Vendégház.

5Szolgáltatás
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Pacsirta Vendégház Egerszalók vélemények

Kiváló 2014. szeptember 23.a párjával járt itt
Szeptemberben három éjszakát töltöttünk a vendégházban mindennel megvoltunk elégedve. Csendes környék. Nem csalódtunk, minden megvolt amit írtak. Nagyon köszönjük a kerékpárt amivel öt perc alatt ott voltunk a nosztalgia fürdőbe. A háziak nagyon kedvesek voltak. Ide biztosan visszatérünk.
Pacsirta Vendégház válasza
Kedves Vendégeink !Örömünkre szolgál, hogy jól érezték magukat, köszönjük az éretékelést. Szeretettel várjuk Önöket a 35. házassági évfordulójuk alkalmából is.
2014. szeptember 30., Tóth Tihamérné, tulajdonos
Kiváló 2013. augusztus 4.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk a házban. A szoba minden igényünket kielégítette. A minikonyha, LCD TV, klíma tökéletesen müködött, a napelemes éjjeli lámpa nagyon tetszett. A szoba és a fürdö is tiszta. A ház kertje is rendezett, a környék csendes, a thermal fürdö 1 km-re található. Mi biztos, hogy ide visszajövünk még.
Pacsirta Vendégház válasza
Köszönjük a látogatást, várjuk Önöket.
2013. augusztus 6., Tóth Tihamérné, tulajdonos
Kiváló 2013. július 20.családjával járt itt
Öt éjszakát töltöttünk el a Vendégházban párommal és szüleivel. Az így megismert szobák minden igénynek megfelelően vannak berendezve, a szobák és a közös konyha is kivétel nélkül nagyon tiszták. A vendégházhoz tartozó kert szépen rendezett, gondozott. A környék csendes, így a maximális kikapcsolódás biztosított.
Pacsirta Vendégház válasza
Köszönjük a látogatást, szívesen látjuk Önöket ismételten.
2013. augusztus 2., Tóth Tihamérné, tulajdonos
Kiváló 2013. június 11.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk párommal a Pacsirtaházban. Tiszta, igényesen berendezett ház és szoba, szépen gondozott zöld kert várt minket. A szobában található minikonyha igazán praktikus. Különösen tetszett a ház környezettudatos energiaellátása. Vendéglátóink is nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.
Köszönjük a látogatást !
2013. augusztus 2., Tóth Tihamérné, tulajdonos