Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Forrás utca 6.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Szállások Egerszalók városában
Wellness csomagok Egerszalók városában

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17.
Csend, nyugalom, tiszta tágas szobák. A félpanziós ellátás bőséges és nagyon finom. A wellness kiváló , a szálloda vendégek 22:00 óráig használhatják. A szobában jó lenne egy törülközőszáritó. A WC n a félig átlátszó üvegajtó nem valami jó megoldás. Összességében jól éreztük magunkat és biztos hogy még jönni fogunk. Köszönjük!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Minden a feltüntetettek szerint volt . Fantasztikusan finom volt a reggeli a vacsora . A személyzet készségesen segitő és udvarias . A környék remek alkalom egy jó izű sétára . Na és a friss levegő.....:) Isteni !!

Értékelt: 2020. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kényelmes szobák, kedves és segítőkész a hotel személyzete. Külön köszönet a takarító személyzetnek, nagyon segítőkészek. Az ételek finomak és bőséges a választék. Kiváló konyhája van a szállónak. A medencék szuper jók, a víz kellemes. Ezen a helyen még sosem csalódtunk.

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14.
A szobánk nagyon szép volt, külön kiemelném a fürdőszobát, ami nagyon tetszett. A személyzet udvarias, előzékeny, segítőkész. A szobából és a külső medencéből a kilátás lenyűgöző. Nagyon jól éreztük magunkat. Remélem hamarosan visszatérünk.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 11.
Egyetlen kifogásunk, hogy a szobánk az étterem alatti részen volt és emiatt reggelente és esténként elég sok zörej hallatszott. Minden mással elégedettek voltunk.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 5.
Tetszett megérkezésünkkor a recepción velünk foglalkozó Úr közvetlensége, természetessége, szolgálatkészsége. A kapott szoba minden igényt kielégítő volt - komfortos, kényelmes, tiszta. Külön említést érdemel, hogy a szoba napi rendbe tétele az alatt az idő alatt történt, míg reggelizni voltunk, így nem zavartuk egymást a személyzettel.

Egerszalók
Akár 1 éjszaka 20.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Thermál Park Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 18.300 - 20.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 11.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.06-ig
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal vagy arckezeléssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Egerszalók környékén
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Őszelő ajánlat (min. 2 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)
Utószezoni pihenés (min. 2 éj)

EgerszalókX