Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Forrás utca 6.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

ZigZag TOP étteremértékelő
ZigZag TOP egyébhely értékelő
ZigZag TOP fotófeltöltő
2020. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. november 15.
A világviszonylatban is természeti különlegességnek számító sódomb és a hőforrás közvetlen szomszédságában megépült szuper-szálloda és gyógyfürdő nagyszabású projektje az építés kapcsán elég sok vihart kavart, minden esetre egy nagyon klassz és népszerű szállodát ismerhettünk itt meg, ahol első alkalommal szálltunk itt meg az őszi szünetben.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 2.
Nagyon szép helyen épült fel a hotel. Gyönyörű tágas a recepció, szép kilátással, ez
fontos az első benyomásnál. A személyzet jól végzi a dolgát, mert nem zavarják a vendégek pihenését,nyugalmát. A reggeli és vacsora bőséges, és finom. Éjszaka a szobákba nem szűrődik át a zaj. (talán a liftek lehetnének fürgébbek) A vírushelyzet miatt kevesebb személlyel közlekedik, így többet kell várni rá.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 17.
Csend, nyugalom, tiszta tágas szobák. A félpanziós ellátás bőséges és nagyon finom. A wellness kiváló , a szálloda vendégek 22:00 óráig használhatják. A szobában jó lenne egy törülközőszáritó. A WC n a félig átlátszó üvegajtó nem valami jó megoldás. Összességében jól éreztük magunkat és biztos hogy még jönni fogunk. Köszönjük!

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 23.
Minden a feltüntetettek szerint volt . Fantasztikusan finom volt a reggeli a vacsora . A személyzet készségesen segitő és udvarias . A környék remek alkalom egy jó izű sétára . Na és a friss levegő.....:) Isteni !!

Értékelt: 2020. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kényelmes szobák, kedves és segítőkész a hotel személyzete. Külön köszönet a takarító személyzetnek, nagyon segítőkészek. Az ételek finomak és bőséges a választék. Kiváló konyhája van a szállónak. A medencék szuper jók, a víz kellemes. Ezen a helyen még sosem csalódtunk.

2020. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 14.
A szobánk nagyon szép volt, külön kiemelném a fürdőszobát, ami nagyon tetszett. A személyzet udvarias, előzékeny, segítőkész. A szobából és a külső medencéből a kilátás lenyűgöző. Nagyon jól éreztük magunkat. Remélem hamarosan visszatérünk.

2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 11.
Egyetlen kifogásunk, hogy a szobánk az étterem alatti részen volt és emiatt reggelente és esténként elég sok zörej hallatszott. Minden mással elégedettek voltunk.

Értékelt: 2020. szeptember 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tetszett megérkezésünkkor a recepción velünk foglalkozó Úr közvetlensége, természetessége, szolgálatkészsége. A kapott szoba minden igényt kielégítő volt - komfortos, kényelmes, tiszta. Külön említést érdemel, hogy a szoba napi rendbe tétele az alatt az idő alatt történt, míg reggelizni voltunk, így nem zavartuk egymást a személyzettel.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 21.000 - 27.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 32.500 - 35.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 11.649,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Sweet-Life Wellness Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.248,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, csokoládé bekészítéssel, egy üveg borral, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Kristály Apartman
Érvényes: 2022.03.04-ig
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, szaunaszeánsszal, sportolási lehetőséggel, kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
7 nap/6 éjszaka 12.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.09.30.
Toszkána Apartmanház
Bogács
Érvényes: 2021.12.31-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Miskolctapolca
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Tavaszi Luxus Wellness Akció (min. 2 éj)
Oxigén Wellness Félpanzióval 15 % kedvezménnyel! (min. 4 éj)

EgerszalókX