Vécsi Zoltán: Remek pihenés Egerszalókon. - Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

Remek pihenés Egerszalókon.

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. november 2.
Nagyon szép helyen épült fel a hotel.Gyönyörű tágas a recepció, szép kilátással, ez
fontos az első benyomásnál.A személyzet jól végzi a dolgát, mert nem zavarják a vendégek pihenését,nyugalmát.A reggeli és vacsora bőséges, és finom.
Éjszaka a szobákba nem szűrődik át a zaj.
(talán a liftek lehetnének fürgébbek) A vírushelyzet miatt kevesebb személlyel közlekedik, így többet kell várni rá. Érthető,és elfogadtuk.
Ez egy kitűnő szálloda.

Szeretnéd követni Vécsi Zoltán felhasználót?    Igen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók
Forrás utca 6.

2020. november 15.
A világviszonylatban is természeti különlegességnek számító sódomb és a hőforrás közvetlen szomszédságában megépült szuper-szálloda és gyógyfürdő nagyszabású projektje az építés kapcsán elég sok vihart kavart, minden esetre egy nagyon klassz és népszerű szállodát ismerhettünk itt meg, ahol első...

2020. október 17.
Csend, nyugalom, tiszta tágas szobák. A félpanziós ellátás bőséges és nagyon finom. A wellness kiváló , a szálloda vendégek 22:00 óráig használhatják. A szobában jó lenne egy törülközőszáritó. A WC n a félig átlátszó üvegajtó nem valami jó megoldás. Összességében jól éreztük magunkat és...

2020. szeptember 23.
Minden a feltüntetettek szerint volt . Fantasztikusan finom volt a reggeli a vacsora . A személyzet készségesen segitő és udvarias . A környék remek alkalom egy jó izű sétára . Na és a friss levegő.....:) Isteni !!

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel, Egerszalók kiemelt csomagajánlatai
 - Legjobb ár (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 21.000 - 27.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-30 - 2021-12-20
 - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 32.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021-04-30 - 2023-04-04