Soós Pékség Érd

2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

Soós Pékség Érd vélemények

Kiváló 2021. május 11.gyerekekkel járt itt
Ez egy klassz, pörgős vendéglátóhely, cukrászda és kisbolt/pékség egyben. Anno ugrálóvárazhattak kint a gyerekek az udvarán, ahol pár kisebbeknek való rugós játék és csúszdák-mászókák is akadnak. A Covid-19 megelőzése érdekében most kultúráltan, az utcán sorakoznak az emberek 1,5 métert betartva, maszban- de hamar lemegy a sor.
Kiváló 2016. május 19.barátokkal járt itt
A város legjobb péksüteményeit lehet itt kapni, mindig isteni, mindig friss,a kiszolgálás kedves, mosolygósak. Néha lehet kissé drága, de az ízélmény kárpótolja érte az embert, mert minden forintot megér. Igazi "csak ajánlani tudom" - hely. Nyáron külön élmény a fagylaltjuk, és az udvaron kialakított kiülő hely, ahol még a gyerekek is elüthetik az időt. Egyszóval: családbarát, de rendkívül.
Kiváló 2015. október 8.gyerekekkel járt itt
Nyáron sokszor jártam itt családommal (gyermekeimmel és párommal) hol fagyizni, hol kisebb bevásárlást (is) intézni. Remek a fagylaltjuk: finom, mindig ideálisan hideg és nem folyós, nagy ízválasztékkal. Az udvarukon is le lehet ülni fém vagy fonott ülésekre.