Kaboca Hun Fogadó Esztergom

Kaboca Hun Fogadó EsztergomKaboca Hun Fogadó Esztergom

Kaboca Hun Fogadó Esztergom bemutatkozása

Összes szobaszám: 13 db
Összes férőhely: 34 fő
Üdvözöljük és szeretettel várjuk Önt.
Kaboca Hun Étterem és Fogadó.
Sok szeretettel várja kikapcsolódni vágyó Vendégeit, és akik új és régi ételeket keresik.
Egyedi külső és belső megjelenés.

2Szolgáltatás
Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Kaboca Hun Fogadó Esztergom vélemények

Átlagos 2016. augusztus 19.a párjával járt itt
Néhány napot töltöttünk el ebben a központól alig néhány percre elhelyezkedő szállodában. A szoba tiszta, és megfelelő volt kettőnk részére. A reggeli sajnos elég karcsúra sikeredett, nem vagyunk nagy evők de éhesek maradtunk, ezen javítani kellene. A központól néhány percre helyezkedik el, ez nagy pozitívum. Összességében elégedettek voltunk, a reggelit leszámítva.
2016. május 21.a párjával járt itt
Nekünk a tisztasággal nem volt gondunk, meglepően tiszta és hangulatos volt minden. Kedvesen fogadtak minket. Szerencsére jól választottunk, mert gyalog 5 percre volt a belváros viszont nyugis környezetben voltunk. Reggel kicsit zavaró volt, hogy mindent hallottunk magunk körül, nagyon gyengék a gipszkarton falak. Amiben nagyot csalódtunk az a reggeli!
Szörnyű 2014. szeptember 7.a párjával járt itt
A képek az interneten igencsak félrevezetőek, mert a valóságtól messze állnak. Ilyen piszkos, szűk helyen az utóbbi pár évben nem jártam, de remélem más se fog. Már rég be kellett volna záratni ezt a helyet. Egyedül a portás fiú, aki semmit nem tehetett a helyzetről volt kedves és udvarias.