Milán Pince Etyek

2091 Etyek, Újhegyi u. 4742 Hrsz.

Milán Pince Etyek a térképen

Milán Pince Etyek értékelése:

12. helyezett a 16 etyeki étterem közül
489. helyezett Közép Dunántúlon - 768 étterem közül

borozó, étterem, borpince

Milán Pince Etyek vélemények

2019. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 2.
Ma barátaimmal jártunk ott,fantasztikus délutánt töltöttünk el. Gyöngyi és Csaba nagyon jó házigazdák,Mindenkivel váltanak egy két szót. Nagyom családias az egész,Ajánlani fogom barátaimnak ismerőseimnek. Nagyon finomak voltak az ételek italok és az édességek is. Csaba megmutatta nekünk a kemencét az éttermet. Délután nagyon ott ragadtunk mert jó kis zene szólt.

Apamaci TOP egyébhely értékelő
2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 3.
Néhány napja - egy baráti társasággal - immár második alkalommal -kerestem fel ezt a fantasztikus vendéglátóhelyet. A tulajdonos házaspár igazi házigazdaként,mondhatni családtagként fogadta kis csapatunkat és részesített ismét kiemelkedő kulináris élvezetben.

Legnépszerűbb csomagok Etyeken és környékén
Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 22.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátor gyermek- és meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.

Szállodák Etyek környékén
Royal Club Hotel Etyek
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Etyek
Abacus Business & Wellness Hotel Etyek
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Húsvét (min. 3 éj)

Milán Pince EtyekX