Németh Vendégház Fertőrákos

Szállások Fertôrákos városában
Wellness csomagok Fertôrákos városában

Németh Vendégház Fertőrákos vélemények

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 3.
Csak is pozitív. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Családoknak is kiváló. A tulaj ritka kedves barátságos talpig úriember.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Nem tudtunk a barátainkkal videojátékozni a korszerűtlen TV miatt. És a választott csomag is kevés adót tartalmazott.

Mobilról küldte. | 2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9.
Laci bácsi és felesége a legjobb szállásadók, mindent megtesznek hogy a vendégek jol érezzék magukat náluk. Rend és tisztaság fogadja az oda látogatókat, közvetlen a park mellett helyezkedik el a vendégház,ami mellett egy szuper cukrászda is található. Köszönjük hogy családunkkal és barátainkkal mindig csodálatosan éreztük magunkat.

Zafír Apartman
4 nap/3 éjszaka 6.250 - 6.583,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.29-ig
Szent András Fogadó
Hidegség
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.29-ig
Pék Apartman
Kőszeg
4 nap/3 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Fertőrákos környékén
Hotel Viktória Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Aqua Hotel Termál Mosonmagyaróvár
A Termál Hotel Aqua Mosonmagyaróváron várja vendégeit, a városközpontban, a fürdő mellett,...
Valentin nap (min. 2 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Romantikus pillanatok (2 éjszaka)

FertőrákosX