Szaplonczay sétány Fonyód

Szaplonczay sétány Fonyód
Szaplonczay sétány FonyódSzaplonczay sétány Fonyód
Szaplonczay sétány FonyódSzaplonczay sétány Fonyód

Szaplonczay sétány Fonyód bemutatkozása

A fonyódi Szaplonczay sétány, vagy ismertebb nevén a Panoráma sétány a település egyik leghangulatosabb része. Százéves fák, elegáns villák és gyönyörű panoráma mellett sétálhatunk. Autóval is megközelíthető a sétány, azonban gyalog a kikőtőtől a vasúton áthaladva érhetjük el a Szent István utcán keresztül.

Napsugár Kemping és Panzió Fonyód - Napi árak
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Szaplonczay sétány Fonyód vélemények

Kihagyhatatlan 2024. január 18.a párjával járt itt
Csodálatos panoráma nyílik a Balatonra, Badacsonyra. A megújult Szaplonczay sétány nagyon rendezett és szép. Szilveszter napján is sok látogató volt.
Kihagyhatatlan 2023. október 3.a párjával járt itt
Csodálatos a kilátás a Balaton északi partjára. A felújított Szaplonczay sétány bármilyen időben szép élmenyt nyújt.
Szaplonczay sétány Fonyód - EgyébSzaplonczay sétány Fonyód - EgyébSzaplonczay sétány Fonyód - EgyébSzaplonczay sétány Fonyód - EgyébSzaplonczay sétány Fonyód - EgyébSzaplonczay sétány Fonyód - EgyébSzaplonczay sétány Fonyód - Egyéb