Élmények első kézbőlGasztronómia, utazás, programok... Engedd, hogy inspiráljunk!

Böngéssz a legfrissebb egerszalóki értékelések között!

2026. június 16. 7:34egyedül járt itt
A reggelinél 9 órakor fogyni kezdett a pékáru és 9:20-ra már csak kenyér volt! !
Egy pár darab félig megsütött fornettit ugyan kihoztak,de se kiflit,se zsemlét. . . . ,semmit! ! !
A szobában a tévé úgy van elhelyezve,hogy az ágy és a készülék 90 fokos szöget zár be,röviden nem lehet látni (élvezhetetlen).
Nem volt strandtörölköző!
4Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. május 31. 14:26a párjával járt itt
Már több mint 5 éve járunk a Thermál Park Hotelbe különböző évszakokban, eltérő szobai elhelyezéssel. Minden esetben nagyon jól éreztük magunkat. Most májusban különösen jó volt a betegségem miatt, mivel földszinti apartmant kaptunk, mely szép tiszta volt. Tea és vízforraló is volt bekészítve, aminek nagyon örültünk.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. május 16. 8:18a párjával járt itt
Alapjában jó a szálló! A gyógymedence oldalában állítólag évek óta nem mőködik az oldal befúvó rendszer ami nagyon sokat ront a szinvonalon. A második emeleten nincs szárító lehetőség! Az étkező pazar tágas a választék kitünő! Jól éreztük magunkat! Az elszámolásnál volt egy kis zavar a minden áron euróban való elszámolással! Szeretnénk máskor is élni a lehetőséggel! Üdvözlettel Nagyék!
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. május 14. 8:54a párjával járt itt
Csodálatos négy napot töltöttünk el a hotelben. Az ellátás nagyon kiváló volt , a dolgozók figyelmesen töltötték fel az ételeket. . Nyugodt és tiszta hely Nagyon tetszett, hogy minden nap fürödhettünk. Utolsó napot is ki tudtuk használni , kényelmesen át tudtunk öltözni az öltözőben.
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. május 13. 16:20a párjával járt itt
Többször jártunk már Egerszalókon de a Thermál Park Hotelben először. Maximálisan elégedtek voltunk mindennel. Kedves udvarias fiatal személyzet mosolygósak pozitívak csillagos ötös mindenkinek. Recepciósoknak szobaasszonyoknak mindenkinek. A szoba tágas tiszta kulturált kényelmes, fürdőszoba jól felszerelt higiénikus tiszta.
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Átlagos 2026. május 9. 17:35a párjával járt itt
A WIFI nem működött – hiába kértük a javítását. Vacsorához hiába kértünk tiszta csapvízet azt a választ kaptuk, hogy ez nem áll módukban. . A hoteltől kb. 1 km-es körzetben magasabb besorolású szállodák is vannak és érdekes módon ott azt kérdezték: jéggel vagy jég nélkül… itt NEM a pénzről van szó. Nem mindenki iszik alkoholt, vagy más palackos italt….
4Személyzet
5Tisztaság
3Ár / érték arány
4Kényelem
2Szolgáltatások
4Étkezés
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. május 3. 18:15egyedül járt itt
A szálloda elhelyezkedése jó, a fürdő gyalog is megközelíthető. Az ételek finomak.
A villa épület emeletén levő apartmanban a hálótérbe egy külön lépcsőn kell felmenni - ez idősebbeknek és pici gyerekkel utazóknak nem feltétlenül ideális. Viszont tetszett, hogy szúnyogháló van az ablakokon - ez más szállásokon sokszor hiányzik.
A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Jól éreztük magunkat.
5Személyzet
4Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
5Szolgáltatások
5Étkezés
4Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Kiváló 2026. május 3. 14:30a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk ott. Nagyon kedves, közvetlen házigazdák fogadtak. Mindent megtettek, hogy jól érezzük magunkat. Az igényesen kialakított kert nagyszerű lehetőség a pihenésre. Madárdal, napozóágy, virágillat. A kedves kis rigókkal is lehet barátkozni. Csendes, nyugodt környezet. Szeretettel ajánlom!
5Személyzet
5Tisztaság
5Ár / érték arány
5Kényelem
5Szolgáltatások
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. május 3. 14:23a párjával járt itt
Alig néhány percre a termál fürdőktől madarak csicsergését hallgatni a barátságos kertben a felepülés központjában, felejthetetlan.
5Személyzet
4Tisztaság
5Ár / érték arány
4Kényelem
4Szolgáltatások
5Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
2026. május 1. 17:28a párjával járt itt
Szép, tágas, világos szoba, a szokásostól eltérően itt az esti világítással sem spórolnak. Kellemes medencék, viszont nincs normál méretű úszómedence, annak ellenére, hogy a honlapjuk szerint van. A valóságban egy rövid, alacsony gyerekmedence tölti be az úszómedence szerepét. Az étkezés változatos.
5Személyzet
5Tisztaság
4Ár / érték arány
5Kényelem
4Szolgáltatások
4Étkezés
2Elhelyezkedés
Milyennek találod ezt az értékelést?
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét.