Böngéssz a legfrissebb parádsasvári értékelések között!

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 38 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2024. április 23. 20:19a párjával járt itt
Karácsonyra kapott ajándékunkat használtuk fel. Páratlanul kellemes és szép napokat töltöttünk itt. Minden tökéletes volt a kikapcsolódásra. Csöndes, barátságos szobánk, elegáns berendezések mindenütt, szabadon nézelődhettünk a kiállított sportmezek közt, a kilátóban, a parkrészben, az épület nagyobb közösségi termeiben.
Kastélyhotel Sasvár, ParádsasvárKastélyhotel Sasvár, Parádsasvár
Kihagyhatatlan 2024. április 21. 10:23barátokkal járt itt
Baráti társasággal, egy borongós-esős, kirándulásra alkalmatlan napon voltunk a manufaktúrában. Két fiatalember adott átfogó ismeretet az üvegtárgyak készítésének titkaiból. A bemutatót tartó úr ügyelt arra, hogy ne csak a száraz tényeket ismertesse, hanem vidám körítést adjon a munkafolyamatokhoz. Nagyon jól éreztük magunkat.
Parádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, ParádsasvárParádsasvári üvegmanufaktúra, Parádsasvár
Kiváló 2024. április 14. 12:38gyerekekkel járt itt
A múlt évi nagyon szép emlékeink hatására 6 és 7 éves unokáinkkal a tavasz szünetre újból a Kastélyszállót választottuk. A gyerekek szülei már ott fogadtak bennünket. Meglepték a lányokat, akikkel a wellness volt az első állomás. A recepción a kedves, ismerős fiatalember pár pillanat alatt elintézte a hivatalos formaságokat.
Kiváló 2024. április 11. 13:19gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden olyan volt, amilyet vártunk. Hárman utaztunk oda, az egyik autista fiammal. Ki szeretném emelni, hogy nagyon jól esett, hogy a fiammal nagyon megértően bántak, amit a mai világban ritkán tapasztalni. Köszönöm szépen a személyzetnek ezt. remélem, hogy lesz még alkalmunk visszamenni erre a gyönyörű helyre. Köszönjük szépen még egyszer.
2024. március 23. 13:36a párjával járt itt
Ár-érték arány kiváló. A welnessben a medence kicsi, de ez adottság. Az étkezés minőségi, a választék nem túl nagy , de minden jó minőségű. A személyzet igen udvarias, segítőkész, minden kérdésben jól tájékozottak. A kastély berendezése stílusos, minden bútorzat kiváló minőségű, korhű és kényelmes is.
Kiváló 2024. március 20. 13:32a párjával járt itt
Minden tökéletes volt. A kastély szárnyban szálltunk meg, de a többi részt is szeretnénk kipróbálni.
Tisztaság, finom, változatos ételek, kedves, figyelmes, odafigyelő személyzet,
A párommal mindennel elégedettek voltunk. Amint lesz rá lehetőségünk, vissza fogunk térni.
Köszönjük a VENDÉGLÁTÁST!
Kiváló 2024. március 15. 18:14a párjával járt itt
Maga a szállás nagyon jó volt a szolgáltatás is. Udvariasak, készségesek voltak az alkalmazottak. Remek volt hogy innen egy csomó helyre el lehetett látogatni: pl. : Siroki vár, kékestető. . . Ami egy kicsit meglepő volt és nekünk nem volt annyira tetszetős, hogy mint kiderült a vacsorához nem igazán lehet melegítőbe menni.