Böngéssz a legfrissebb vonyarcvashegyi értékelések között!

1947
Kihagyhatatlan 2024. március 18. 15:18a párjával járt itt
A vizes élőhely kialakítása folyamatban van. Innen indul a sétány fel a dombra. Jól kiépített, pár perc alatt fel lehet érni. Útközben a 40 halász emlékhelyet tekinthetjük meg.
Tóvölgyi László sétány, VonyarcvashegyTóvölgyi László sétány, VonyarcvashegyTóvölgyi László sétány, VonyarcvashegyTóvölgyi László sétány, VonyarcvashegyTóvölgyi László sétány, Vonyarcvashegy
1947
Kihagyhatatlan 2024. március 18. 15:15a párjával járt itt
Dornyay Béla alapján említik, hogy a rendkívül jó fekvésű domb tetején római őrtorony állott, s talán ennek köveiből épült a XIII. században a Györök vára, elpusztulta után pedig e falakat felhasználva a kápolna mely 1622-ben már állott. A dombon feszület, temető és a 40 megmenekült halásznak is emléket állítottak.
Szent Mihály kápolna és domb, VonyarcvashegySzent Mihály kápolna és domb, VonyarcvashegySzent Mihály kápolna és domb, VonyarcvashegySzent Mihály kápolna és domb, VonyarcvashegySzent Mihály kápolna és domb, VonyarcvashegySzent Mihály kápolna és domb, VonyarcvashegySzent Mihály kápolna és domb, Vonyarcvashegy
2024. március 5. 20:44a párjával járt itt
Rendkívül kedves és segítőkész személyte. 5-ből 6 csillag nekik. Kényelmes ágyak. Csodálatos kilátás a wellnessből. Sajnos tartózkodásunk alatt folyt a felújítás, ami némi kényelmetlenséget okozott. A legzavaróbb a szennyvízszag volt, ami a fürdőből áradt. Végig műkodtetük a szagelszívót, még akkor is, mikor nem voltunk a szobában.
Gyenge 2024. február 28. 22:18gyerekekkel járt itt
Reggel 7-től lehet reggelizni - fél 8kor nem volt bekészítve üdítő, nem volt személyzet az étteremben, nem volt reggeli (tojás, szalonna. . . , ami előző reggel volt). Wellness részleg 8kor nyit, 9 óra után a medence letakarva, szauna takarítás alatt, gyakorlatilag használhatatlan volt. Gyerek medence nincs.