Ez az a hely, ahol senkinek nem lehet gusztusa enni.

Muskátli Vendéglő FüzesabonyMuskátli Vendéglő Füzesabony a térképen

Szörnyű 2018. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2018. január 29.
Nem ajánlom a helyet másoknak!
2018 Januar 29. en olyan ehesen erkeztem meg Fuzesabonyba, hogy felretettem minden eloiteletem a Muskatli Etterem ranezesre is gusztustalan higeniara utalo jeleit illetoen, igy kivalasztottam a menubol egy frissensultet, vagyis rantott karajt hasabburgonyaval.
Vendeg nem leven, hamar kesz lett, elvitelre rendeltem. Az ara egy 1200 forint, kb. jo minosegu hamburger ara [moderálva - a szerk.]
Otthon kibontva talaltam ket papirvekony hust bebundazva.
Keszitettem rola fenykepet, masnap kertem az uzletvezetot.
A pultos kisasszony jelentette, hogy 5-10 percet kell ra varni. Vendeg sehol, hat leultem es vartam. 40 perc mulva megkerdeztem a pultoskisasszonyt, hogy az uzletvezeto milyen idoszamitasra gondolt, amikor 5-10 percet mondott. Erre mar megjelent a Kriston nevvel bemutatkozo szemely. Megmutattam a fenykepet az altaluk keszitett menurol, es megkerdeztem, hogy mi a velemenye a hus mennyiseget illetoen.
A valasz az volt, hogy ketszer 6 dkg husmennyisegben szabta meg szemelye, a rantott karaj husadagot., es nagykepuen kijelentette, hogy neki erre nincs ideje, es otthagyott. Az ilyen silany vendeglato egysegeknek a mukodesi engedelyet be kellene vonni. Piszkos, mocskos, ranezesre is gusztustalan, nagyon raferne egy hatosagi ellenorzes mindannyiunk biztonsaga erdekeben.
Ételek / Italok:Szörnyű
Kiszolgálás:Gyenge
Hangulat:Szörnyű
Ár / érték arány:Szörnyű
Tisztaság:Szörnyű
Muskátli Vendéglő Füzesabony - Étel/italMuskátli Vendéglő Füzesabony - Külső kép

Muskátli Vendéglő további értékelései

2017.10.09családjával
Valahogy a muskátli nevű éttermekkel nincs szerencsénk! Nem tudom miért van ez így! A családdal egy nyári kirándulás során keveredtünk ide, és ebédelni szerettünk volna, de kollektív döntés alapján erről letettünk! A hely hangulata igazi kocsmai (olyan régi vasúti talponálló hangulat), a szag...
Boglárka Panzió-Étterem Mezőkövesd - Augusztus 20.
Augusztus 20.
08.15-20.