14 fős kiscsalád: csodálatos hely!! - Zsuhuka Vidéki Falatozója Görcsöny

Zsuhuka Vidéki Falatozója Görcsöny értékelése
1. helyezett a 2 görcsönyi étterem közül

csodálatos hely!!

2019. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 12.
Már rendeltünk itthonra , és étkeztünk az étteremben is!!! Nagyon fonom és hatalmas adagok!! Kedvesek a dolgozók! Családias a hangulat!!!Voltunk a 14 fős "kis" családommal, de voltunk kalocsai vendégeinkkel!!
Mindig teljes siker volt az ebéd!!!
Karácsonyra is szeretnénk éttermükből nagy ebédet rendelni!
Számomra lenne óriási segítség és biztos a siker is!!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

Szeretnéd követni 14 fős kiscsalád felhasználót?    Igen

7833 Görcsöny
Rákóczi u. 13.

2020. június 29.
Asztalfoglalás szükséges Hatalmas adagok, (a normál adag is kifogott a pasikon) finom ízek, normál árak, udvarias kiszolgálás

2019. április 6.
Hatalmas adagok, korrekt áron. Ízletes frissensültek nagyon éheseknek! A sütemények is legalább dupla nagyságúak, a fagylalt finom. A kiszolgálás kifogástalan. Asztalfoglalás szükséges.

2019. március 7.
Röpke baranyai látogatásom alatt átutazóban voltunk Görcsönyben. Épp ránk fért egy kis késői ebéd, így az út melletti Zsuhukába tértünk be. A falu, az utca az épület nem volt idegen a számunkra, de én személy szerint bent még nem voltam. Nagyon szép a berendezés, udvarias a kiszolgálás....