Finom reggeli.

Zöldház Bio Panzió GyenesdiásZöldház Bio Panzió Gyenesdiás a térképen

Átlagos 2018. júliusban, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. július 7.
Előzetes megbeszélés (email és telefon) alapján apartmant igértek. Konyhával, földszinten külön kérés volt kisgyerek miatt.
De már az oda érkezésnél nagy csalódás ért, mert állítólag az apartmanban csöppögött a csap, elötte nap ki kellett volna költözni máshova, mert jönnek bele. Az a tulajdonost nem érdekelte, hogy miben állapodtunk meg.
Így az apartman helyett kaptunk egy 20 nm-es, emeleti, pici szobát, erkéllyel ahol a gyerek simán kifért. Úgyhogy kimenni nem tudtunk vele az erkélyre.
A szoba tele volt pókhálóval, pókkal, hangyával, szúnyoggal, szúnyogháló sehol. Úgyhogy vagy megsültünk éjszaka vagy kinyíthattuk volna az ablakot de a rovarok miatt ezt nem tudtuk megtenni.
De!!! A házigazdák nagyon kedvesek voltak.
A reggeli nekem nagyon bejött.
Finom különleges ételek voltak.
Maga az ötlet és a hely nagyon jó csak kicsit költeni kellene a felújításra.
A képek a régi mivoltát tükrözik a panziónak.
Személyzet:Kiváló
Tisztaság:Gyenge
Kényelem:Átlagos
Szolgáltatások:
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Átlagos

Zöldház Bio Panzió további értékelései

2018.07.01barátokkal
5 napot töltöttünk a Panzióban.Reggeli,vacsora nagyon ízletes, finom és bőséges volt, új ízeket ismertünk meg,még recepteket is kaptunk,amit ezúton is köszönünk Anikónak !Napközben sokat kirándultunk, felfedeztük a környéket,megkóstoltuk az "Év Fagyija"-t,amit Gyenesdiás nyert el ! Annyira jól...
Villa Panoráma Gyenesdiás - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat