Vendégudvar Apartmanok Gyomaendrőd
5500 Gyomaendrőd, Móricz Zs. u. 9.

Vendégudvar Apartmanok Gyomaendrőd a térképen

Vendégudvar Apartmanok Gyomaendrőd értékelése:

4. helyezett a 14 gyomaendrődi szállás közül
161. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Vendégudvar Apartmanok Gyomaendrőd bemutatkozása

Gyomaendrődön a fürdő közelében, a hantoskerti holtág partján közvetlen vízparti apartmanokat kínálunk.
2 szobás, teljesen felszelt konyha, fürdőszoba, saját használatú teraszok grillezővel.

Vendégudvar Apartmanok Gyomaendrőd képei

Szállások Gyomaendrôd városában
Wellness csomagok Gyomaendrôd városában

Vendégudvar Apartmanok Gyomaendrőd vélemények

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kedvező értékelések hatására döntöttünk e szállás mellett, nem csalódtunk! A tulajdonos Judit asszony mindenben készséggel segített, szinte nem tudtunk olyat kérni, amit ne igyekezett volna megoldani. Köszönet érte! Arról nem tehet, hogy a meghirdetett vízi kirándulások (kellő számú jelentkező hiányában) elmaradtak.

2012. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a szállás és a környéken is sok a látni való
A feltüntetett szolgáltatások a valóságban is úgy van. Tiszta és mindennel felszerelt konyhája van. A házhoz tartozó udvar végében a holt- Körös egyik ága van ahol lehet horgászni és akár fürödni is de mi inkább Sokat csónakáztunk. Nagyon kellemes és biztonságos a környék.

2012. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. április 24.
Körülbelül 4 éve járunk vissza és van hogy évente többször is. Számunkra teljesen megfelel az egész úgy ahogy van. Az apartman ház mindennel felszerelt és kényelmes minden szempontból. A képek és a leírások a valóságnak megfelelnek. Étkeztetés ugyan nincs de a közelben (500-600 méter) egy árban is elfogatható kiváló étterem van.

Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.07.16-ig
Hotel Corvus Aqua
Orosháza
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, kedvezményes étlap és itallap árakkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 3.286,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással
Érvényes: 2020.08.23-ig

Szállodák Gyomaendrőd környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)

GyomaendrődX