Táncos Dénes: PAZAR! Mind a kiszolgálás, mind az ételek-italok megá... - Fehér Hattyú Étterem Gyopárosfürdő

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 13.
Sarok telek lévén, két bejárata is van. Szemben a Gyopárosi fürdő. Zöld mindenüttt...és csend és nyugalom! A SZEMÉLYZET ??? Káprázatos! Ha jönni akarnak Hévízre, (bocsi fönök-asszony), csak szóljanak! Csillagos 5555555-ös!!!!!!!!!!!!!!! Biztosan visszatérünk ide...A testvérem és a sógorom 60. szülinapját ünnepeltük itt, vagy 50-en... Káprázatos egy hangulat volt...s a pincérek??? Rendkívül figyelmesek, precízek és! mosolygósak. nagy erény!

Ételek / Italok: Kiváló
Kiszolgálás: Kiváló
Hangulat: Kiváló

PAZAR! Mind a kiszolgálás, mind az ételek-italok megállnák a helyüket a Hotol Lotus Thermben Hévízen! Sőt! A két pincér figyelmességét tanítani kell! KÖSZÖNÖM! - Fehér Hattyú Étterem Gyopárosfürdő

Szeretnéd követni Táncos Dénes felhasználót?    Igen

5904 Gyopárosfürdô