Caraván Ételbár (Győr Plaza) Győr

Pihenés a Bakonyban
Hasik Hotel Döbrönte

Caraván Ételbár (Győr Plaza) Győr vélemények

Kiváló 2016. július 13. járt itt
A ronton csirke sült zöldség mindig isteni :) sehol nem ettem még ilyen jól elkészített zöldséget.
Kiváló 2016. június 9. járt itt
Nagyszerű ételek, elfogadható árak. Gyors és kedves kiszolgálás, és míg melegszik az étel csupa mosoly - jó kedv a sorba állás. Csak ajánlani tudom mindenkinek :-)
Kiváló 2016. április 4.egyedül járt itt
A kiszolgálás gyors, az eladók nagyon kedvesek, az ételek finomak az ár pedig az adagot is látva egyáltalán nem magas.
Kiváló 2016. március 7.családjával járt itt
Mindig udvarias kiszolgálással találkozunk. A rendelést kedves mosoly kíséretében kapjuk. Étlap nagyon ínycsiklandozó. Ételeik finomak és laktatóak. Tökéletes választás a jó falatokra vágyóknak. Itt mindent megtalálsz,a levestől a főételen keresztül egészen a desszertig. Ha betérsz tuti,hogy nem maradsz éhen.
Kiváló 2016. március 1.családjával járt itt
Teljes mértékben meg voltam elégedve a kínálattal és a kiszolgálással egyaránt! Sok féle étel, aranyos kedves hölgyek szolgáltak ki végig és bármit kértem egy mosollyal válaszolva rögtön meg is kaptam. Sok étterem van de nem bántam meg hogy ezt választottam nagyon ízletes volt minden amit fogyasztottuk.
Kiváló 2016. március 1., kollégákkal járt itt
a kiszolgálás mindig kedves és gyors volt. A royal szelet verhetetlen a Caravanban, és az árak is rendkívül kedvezoek! Hetente egyszer biztos,hogy megfordulunk a kollégákkal, eddig még nem csalódtunk. Ha negatívumot említenem kell, az a hosszabb sorbanállás lenne, de ez nem tántorít el bennünket, hisz ez nem az ételbár illetve nem a kiszolgálás hiányossága.
Átlagos 2016. január 19.a párjával járt itt
A hely érdekessége, hogy az összes egy kupacban található ételbár előtt kígyóznak a sorok, csak itt van esély viszonylag gyorsan megrendelésünkhöz jutni. Ez jó is, meg nem is. A kiszolgáló lányok diszkréten hátrahúzódnak, egyáltalán nem zavarnak az étel kiválasztása közben. Na vegyünk egy óriás csokis palacsintát.