Horváth-Kert Étterem Győr

9027 Győr, Külső Árpád u. 23.

Horváth-Kert Étterem Győr a térképen

Horváth-Kert Étterem Győr értékelése:

38. helyezett a 129 győri étterem közül
304. helyezett Nyugat Dunántúlon - 744 étterem közül

Horváth-Kert Étterem Győr vélemények

Mobilról küldte. | 2020. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. december 1.
Remek ételek,udvarias,kedves kiszolgálás, tiszta,szép hely. Csak pozitív élmény ben volt itt részünk!

Apamaci TOP étteremértékelő
Apamaci TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 19.
Szombaton rendezték Győrben a férfi kosárlabda magyar kupát,ezért Budapestről egész napos családi kirándulást szerveztünk a döntő megtekintésére. Gyakorlott kirándulóként jóelőre kinéztünk egy éttermet,választásunk a Horváth-kert Étteremre esett. Biztató étlap, elfogadható árak és közel van a sportcsarnokhoz. Egy kellemes wellnesst követően,kellően megéhezve ebédelni indultunk.

2015. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2015. november 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyárvárosban kevéssé forgalmas helyen található,ez a csendes barátságos vendéglő. Heted magammal ebédeltünk itt,ismerőseink ajánlására. Étteremhez képest hihetetlenül tiszta,bár kicsit szűkös vendéglő. Az ételek finomak voltak,bőséges adagokkal. Bár a levesekre/gyümölcs/nagyobb hangsúlyt helyezhettek volna. A felszolgálás udvarias. Az árak nagyon barátságosak.

2014. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyors kiszolgálás, finom falatok. Barátaimmal felvettük azon vendéglők közé, melyeket gyakrabban meg fogunk látogatni.
Két alkalommal voltam itt, egyszer volt kollégákkal,
másodszor barátokkal. Mindkétszer jó szájízzel távoztunk, több értelemben is.
Ajánlani fogom másoknak is.
Most is megteszem: menjetek, próbáljátok ki.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27.
Kicsi hely Gyárvárosban, az Eto Park közelében. Csendes, nyugodt, családbarát. A vendégek többségén látszott, hogy visszajáró, a tulajdonosnak mindegyikhez volt néhány barátságos szava. A személyzet gyors, figyelmes. Az étlap választéka nem túl nagy, de minden nap van menü, ár-érték arányban jó.

Legnépszerűbb csomagok Győrben és környékén
Golden Ball Club Hotel
Győr
2-3 éjszaka 16.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.01.05. - 2021.12.20.
Diamant Hotel
Dunakiliti
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyermek programokkal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.12.20.
Edvy Malom Fogadó és Barokk Udvarház
Pápa
2021.03.01. - 2022.01.05.
Hotel Kálvária
Győr
3 nap/2 éjszaka 15.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással
2021.04.01. - 2021.04.06.
Hédervári Lovas Vendégház
Hédervár
2021.03.01. - 2021.12.19.

Szállodák Győrben és környékén
Hotel Bakony Győr
A Zirctől 16 kilométerre található községben, Bakonybélben várja vendégeit a Hotel Bakony. A...
Kedvezményes napi ár reggelivel (1 éjtől)
Napi ár (min. 2 éj)
Nyári kiruccanás (min. 2 éj)

Horváth-Kert Étterem GyőrX