Kakas Étterem Győr

2024.11.28-ig
Magdalena Apartman Győr

Kakas Étterem Győr vélemények

Kiváló 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
A város egyik legjobb menüztető étterme, persze étlapról is választhat aki nem talál kedvére való menüt. A napi menük változatosak, az áruk jó, a kiszolgálás figyelmes, gyors. A hely maga kellemes, barátságos légkörű, és különösen jó, hogy jó időben akár teraszon is ebédelhetünk. A parkolással nekünk szerencsénk volt, mert könnyen találtunk helyet.
Kiváló 2014. április 16.barátokkal járt itt
Hétköznap délben ebédeltünk itt ketten a napi teendőket megszakítva. Szabadhegy forgalmas részén van a Kakas, a parkolás nem könnyű délidőben. Az étterembe belépve telt ház fogadott minket, illetve épp egy asztal szabadult fel, így megrendeltük az ebédet, amely kétféle menüből állt. Főzelék, illetve hús étel közül választhattunk.