Kisfaludy Gourmet Borbár & Kávébár Győr

Sokoró Fogadó Sokorópátka - Nyári kiruccanás
Nyári kiruccanás
06.15-08.31.
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Kisfaludy Gourmet Borbár & Kávébár Győr vélemények

Kiváló 2014. október 9.barátokkal járt itt
Elsőként kiemelném a vendéglátást, kiszolgálást. Ilyen kedvességet és hozzáértést ritkán tapasztaltam. Az ember igazán különlegesnek érzi itt magát egy-egy vacsora alkalmával. A hely különleges hangulata is magávalragadó, kicsit visszarepít minket a múltba, ahol az elegancia része volt a hangulatos vacsoráknak.
Kiváló 2014. április 17.a párjával járt itt
Remek hely Győrben, ahol több mint 60 fajta, többségében magyar bort lehet kóstolni pohárban. Néhány befutott név mellett, fellelhetők a kisebb magyar pincészetek remek termékei. Ezek mellett pezsgők, champagne-ok is szerepelnek az itallapon, és nem egy whisky, cognac, pálinka különlegesség közül lehet válogatni.