Panelos Biliárdszalon Győr

Hotel Fonte Győr
Sokoró Fogadó Sokorópátka - Napi árak félpanziós ellátással
2024.12.31-ig
Sokoró Fogadó Sokorópátka
Napi árak reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2025.08.30-ig
Thermál Hotel és Kemping Komárom

Panelos Biliárdszalon Győr vélemények

Átlagos 2018. január 13.gyerekekkel járt itt
Az átalakítás után sem lett nagyobb a hely viszont sokoldalúbban kihasználható. Néhány fő egy külön helyen akár meccset is nézhet a haverokkal - csupán a közös légtér zavaró a szurkolásban. A biliárdasztalok száma kettőre csökkent. Továbbra is 2 darts gép üzemel és pihenésképpen csocsóasztalt is igénybe vehetünk.
Gyenge 2016. január 23.barátokkal járt itt
Egyemeletes paneltömb földszintjén idézi fel nekünk ez a hely egészen pontosan a 30 évvel ezelőtti világot. Vasrácsok a nagy panel ablakokon és négy biliárd asztal, illetve két darts ami egyből feltűnik. Majd a flipper és a fém székek. Az italkínálat elég szűkös, a kiszolgálás kissé kimért. Van valami nyomasztó a helyben, talán a kevés fény.