Hotel Szieszta Győr

Hotel Szieszta Győr
Hotel Szieszta GyőrHotel Szieszta Győr
Hotel Szieszta GyőrHotel Szieszta Győr

Hotel Szieszta Győr bemutatkozása

Győr belvárosának peremén, csendes környezetben, a megyei kórháztól 800 m-re 30, minikonyhával, tévével, telefonnal felszerelt összkomfortos szobával várjuk minden kedves pihenni vágyó vendégünket. Az alagsorban pezsgőfürdő, szauna, fitnesz terem szolgálja az Önök kényelmét.

Hotel Fonte Győr - Napi árak ellátás nélkül
2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Hotel Szieszta Győr vélemények

Átlagos 2020. január 4.a párjával járt itt
A hotel kiváló helyen található, a személyzet kedves és segítőkész. Azonban problémák adódtak az általunk elfoglalt szobával: nem volt éjjeliszekrény az ágy mellett, a villanytűzhely nem működött és a fürdőszobában nem volt polc, sem kis szekrény, amire pakolni lehetett volna, sem a törülközőknek akasztó.
Kiváló 2016. május 17.egyedül járt itt
Imádom győr városát. pár napot töltöttem el a hotelben. Megérkezéskor kellemes élmény fogadott, nyugodt, csendes helyen helyezkedik el. Remek pihenést töltöttem itt. A személyzet udvarias kedves volt. A környezet kiváló, megnyugtató. Gyorsan át is estem a bejelentkezésen. A szoba kellemes, mindennel felszerelt. Az ágy kényelmes volt. Máskor is ha megyek itt fogok megszállni.
Kiváló 2015. július 29.a párjával járt itt
2 éjszakát töltöttünk el a hotelben, és rendkívül meg voltunk elégedve. A recepción nagyon kedves volt mindenki, figyelmesek és segítőkészek. Minden volt a szobában, amire csak szükségünk lehetett. Kellemes kertvárosi környezetben található, és ami számunkra nagyon fontos volt, hogy könnyen és gyorsan a Belvárosban találtuk magunkat.
Hotel Szieszta Győr - Külső kép
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
Nagyon tiszták és rendezettek a szobák . A fürdő kulturált és nagyon nagyon szép. A szobában minden megvan ami a kényelmet szolgálja. A szoba elfoglalásához bár előbb érkeztünk nem kelet várni semmit sem. A személyzet segítőkész és kedves. Nagyon jól éreztük magunkat. Sokat kirándultunk . Központhoz közel van. Kocsibeálló zárt nem kell kint hagyni az autót.