Andi Apartman Gyula

Szállások Gyula városában
Wellness csomagok Gyula városában

Andi Apartman Gyula vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 18.
Képek alapján választottam, nem csalódtam. Az várt minket, amit mutattak és írtak a szállásról, a házigazda az alsó szinten lakik, kedves és készséges, az apartman tágas, tiszta és jól felszerelt, ár/érték arányban meg voltunk elégedve. Az ágy nekem kicsit kemény volt és nyekergett, de nem volt kényelmetlen.

2014. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. július 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Andrea Apartman ház véleményezése, Gyula, Kapa utca 17. ! Kezdjük mindjárt azzal, hogy a szállás nem is ott van, hanem 2 utcával feljebb (Gyula, Görbe utca 18. ), de erről minek tájékoztatni az embereket (mintha a budai rakpart helyett a Szigony utcában lenne a kinézett hely). Pihenés egyszerűen, gondoltuk mi.

Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szilveszter (min. 1 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX