A nyugalom szigete

Villa Viola Apartmanház GyulaVilla Viola Apartmanház Gyula a térképen

Kiváló 2015. áprilisban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2015. november 2.
A Pálinkafesztivál ideje alatt töltöttünk el itt 3 csodálatos éjszakát. Tisztaság, elegancia, nyugalom, harmónia jellemzi. Nagyon jó helyen van, közel a várhoz, a fürdőhöz, a központhoz.
Kedvesek, aranyosak a "házigazdák". Bor, tea, kávé bekészítve.
A 4 nap alatt egyszer sem használtuk az autót, kerékpárral eljutottunk bárhová, amit nagyon élveztünk. Ez a kerékpárhasználat nagyon ötletes lehetőség. :)
Esetleg egy medencét még eltudnék képzelni, nyáron nagyon pazar lenne. ;) De így is isteni volt minden. Csak dicsérni tudjuk a helyet.
Teljesen feltöltődtünk, pihentünk, napoztunk, lazultunk.
Csak ajánlani tudjuk mindenkinek.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló

Villa Viola Apartmanház további értékelései

2017.08.15a párjával
Márciusban 4 napot töltöttünk itt a párommal.Már nem tudom miért pont erre az apartmanra esett a választásom,hiszen foglalás előtt az ember rengeteget megnéz.Abszolút mindennel megvoltunk elégedve.A tulajdonos nagyon kedves,segítőkész.Tisztaság,kényelem,semmiben nem szenvedtünk hiányt.A fürdő...
2016.03.25a párjával
Minden nagyon jó volt! A tulaj nagyon barátságos, kedves. A szállás nagyon modern , szép. A kaja nagyon finom volt. Mindennel megvoltunk elégedve. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2014.06.30a párjával
A hely gyönyörű, a kiszolgálás pazar volt!Mindent megfelelőnek találtunk,a programok is nagyon jók voltak.A személyzet udvrias, a tulajdonosokkal hamar összebarátkoztunk!Az ár abszolút baráti volt,többszörösen is megérte. Mindenkinek tudom ajánlani, aki egy kis kikacsolódásra vágyik!
Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel