Corsó Étterem & Pizzéria Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Rákóczi u. 3-5.

Corsó Étterem & Pizzéria Hajdúszoboszló a térképen

Corsó Étterem & Pizzéria Hajdúszoboszló értékelése:

39. helyezett a 60 hajdúszoboszlói étterem közül
347. helyezett Észak Alföldön - 711 étterem közül

étterem, pizzéria, vendéglő
hitelkártya elfogadás, ingyenes parkolás, ingyenes WIFI, asztalfoglalási lehetőség, étel elvitelre ...
Különtermek:
Bisztró - max. 25 fő
Étterem - max. 60 fő
Visa
Kőbányai

Corsó Étterem & Pizzéria Hajdúszoboszló bemutatkozása

Szeretettel várjuk kedves Vendégeinket Hajdúszoboszló legbiztonságosabb utcáján (a rendőrség és a tűzoltóság mellett) barátságos környezetben, kedves és gyors kiszolgálással. Éttermünkben többféle menüt, önkiszolgáló pultunkban többféle ételt, 30 féle pizzát, hamburgereket és természetesen a'la carte étlapot kínálunk Önöknek. Futárjaink is készséggel állnak az Önök rendelkezésére, hogy rendelésük minél hamarabb az asztalra kerüljön.

Corsó Étterem & Pizzéria Hajdúszoboszló képei

Szállások Hajdúszoboszló városában
Wellness csomagok Hajdúszoboszló városában

Corsó Étterem & Pizzéria Hajdúszoboszló vélemények

2014. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szerettem a Corso éttermet régebben, de egyre több rossz tapasztalatom volt velük az elmúlt időben. Imádtam a Pizzájukat azonban mikor az utóbbi időben rendeltem nagyon nem volt finom a tejfölös alapot nem is éreztem rajta. A menüiket is nagyon szerettem, de az utóbbi időben rengeteg csalódás ért.

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 27.
Legnagyobb bizalommal merem ajánlani rendszeresen eszünk náluk menüt, tálakat, pizzákat és a hambijuk is isteni! Az alkalmazottak normális korrekt emberek a főnökasszony meg egy fantasztikus egyéniség :) Aki szoboszlón jár ugorjon be hozzájuk minimum egy pizzára mert nem fog csalódni és ha módja van rá nézzen le a pincébe és igyon egy finom fröccsöt majd pörgesse meg a csocso rúdjait is :)

Mobilról küldte. | 2014. májusban járt itt
Értékelt: 2014. június 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Félig nyers pizzàt szàllítottak ki a palacsinta ízetlen és rajta voltak a sütőről odakozmàlt darabok!

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 17.
Mi általában pizzát szoktunk rendelni tőlük,ami gyorsan meg is szokott érkezni! ! Mi pont azért szeretjük a pizzájukat,mert vékony a tésztája és a tésztához képest vastag a feltét, ráadásul jó sajtos és nagyon finom, de nemcsak a pizza, hanem minden ételük! ! Az étterem szuper, a dolgozók rendes, kedves emberek, remek a kiszolgálás! !

2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 16.
Rendszeresen rendelünk pizzát tőlük, többnyire gyorsan meg is érkezik. :) Épp tegnap jártunk úgy hogy még úton voltunk de már megrendeltünk és pár perc mulva elsuhant mellettünk a motor amin vitték a rendelt pizzánkat na futi hogy utolérjük őket :D
Az ételekkel teljes mértékben meg vagyok elégedve.

2013. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sehol nem olvastam róla, sehol nem ajánlották, mégis csak pozitív élményekben volt az étteremben részünk.A menük kétfogásosak, legalább 8 féléből lehet választani, mindössze 920.-ft-ért, az adagok bőségesek.Menün kívül 2 személyes tálat ettünk, 3800.-ft-ért.A kiszolgálás gyors,és kiváló, a személyzet szuper. Csak ++++++++++++++

Legnépszerűbb csomagok Hajdúszoboszlón és környékén
Tóth Magánszállás
4 nap/3 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.04.28. - 2020.10.31.
Prima Villa 3
4 nap/3 éjszaka 8.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Prima Villa 2 - Gambrinusz Prima Apartman
6 nap/5 éjszaka 6.598,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyógykezeléssel, fürdőbelépővel
2020.01.12. - 2020.12.18.
Park Hotel Ambrózia
8 nap/7 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, reumatológiai szakvizsgálattal, gyógykezelések esetén fürdőbelépővel
2019.01.02. - 2021.01.31.
Márvány Panzió
7 nap/6 éjszaka 7.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.02.06. - 2020.12.20.
Hotel Négy Évszak
3 nap/2 éjszaka 6.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.02. - 2020.04.09.

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)
Senior Trip - Nyugdíjas ajánlat (min. 3 éj)

Corsó Étterem & Pizzéria HajdúszoboszlóX