4,1
a 66 hajdúszoboszlói étterem közül
étterem, családi
Corsó Étterem & Pizzéria HajdúszoboszlóCorsó Étterem & Pizzéria Hajdúszoboszló

Corsó Étterem & Pizzéria Hajdúszoboszló bemutatkozása

Szeretettel várjuk kedves Vendégeinket Hajdúszoboszló legbiztonságosabb utcáján (a rendőrség és a tűzoltóság mellett) barátságos környezetben, kedves és gyors kiszolgálással. Éttermünkben többféle menüt, önkiszolgáló pultunkban többféle ételt, 30 féle pizzát, hamburgereket és természetesen a'la carte étlapot kínálunk Önöknek.

Pihenés Hajdúszoboszlón
2024.08.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Corsó Étterem & Pizzéria Hajdúszoboszló vélemények

Gyenge 2014. szeptember 18.családjával járt itt
Nagyon szerettem a Corso éttermet régebben, de egyre több rossz tapasztalatom volt velük az elmúlt időben. Imádtam a Pizzájukat azonban mikor az utóbbi időben rendeltem nagyon nem volt finom a tejfölös alapot nem is éreztem rajta. A menüiket is nagyon szerettem, de az utóbbi időben rengeteg csalódás ért.
Kiváló 2014. június 27.a párjával járt itt
Legnagyobb bizalommal merem ajánlani rendszeresen eszünk náluk menüt, tálakat, pizzákat és a hambijuk is isteni! Az alkalmazottak normális korrekt emberek a főnökasszony meg egy fantasztikus egyéniség :) Aki szoboszlón jár ugorjon be hozzájuk minimum egy pizzára mert nem fog csalódni és ha módja van rá nézzen le a pincébe és igyon egy finom fröccsöt majd pörgesse meg a csocso rúdjait is :)
Gyenge 2014. június 22. járt itt
Félig nyers pizzàt szàllítottak ki a palacsinta ízetlen és rajta voltak a sütőről odakozmàlt darabok!
Kiváló 2014. június 17.barátokkal járt itt
Mi általában pizzát szoktunk rendelni tőlük,ami gyorsan meg is szokott érkezni! ! Mi pont azért szeretjük a pizzájukat,mert vékony a tésztája és a tésztához képest vastag a feltét, ráadásul jó sajtos és nagyon finom, de nemcsak a pizza, hanem minden ételük! ! Az étterem szuper, a dolgozók rendes, kedves emberek, remek a kiszolgálás! ! Én csak ajánlani tudom mindenkinek! ! ! :)
Kiváló 2014. június 16.a párjával járt itt
Rendszeresen rendelünk pizzát tőlük, többnyire gyorsan meg is érkezik. :) Épp tegnap jártunk úgy hogy még úton voltunk de már megrendeltünk és pár perc mulva elsuhant mellettünk a motor amin vitték a rendelt pizzánkat na futi hogy utolérjük őket :D
Az ételekkel teljes mértékben meg vagyok elégedve.
Kiváló 2013. július 15.a párjával járt itt
Sehol nem olvastam róla, sehol nem ajánlották, mégis csak pozitív élményekben volt az étteremben részünk. A menük kétfogásosak, legalább 8 féléből lehet választani, mindössze 920. -ft-ért, az adagok bőségesek. Menün kívül 2 személyes tálat ettünk, 3800. -ft-ért. A kiszolgálás gyors,és kiváló, a személyzet szuper. Csak ++++++++++++++
Corsó Étterem & Pizzéria Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóRákóczi u. 3-5.
• ingyenes WIFI • étel elvitelre • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
Különtermek