Eszter Apartmanház Hajdúszoboszló

Eszter Apartmanház Hajdúszoboszló
Eszter Apartmanház HajdúszoboszlóEszter Apartmanház Hajdúszoboszló
Eszter Apartmanház HajdúszoboszlóEszter Apartmanház Hajdúszoboszló

Eszter Apartmanház Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az egész évben nyitva tartó Eszter Apartmanház, a csendet és nyugalmat kereső családok és baráti társaságok számára ideális szálláshely. Az összesen 15 fős elhelyezésű apartmanház, teljesen felszerelt apartmanokkal várja az ide érkezőket.

5Szolgáltatás
2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Eszter Apartmanház Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2017. április 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve,szép helyen volt az apartman,szép rendezett udvar.Jól felszerelt konyha,tisztaság.A szobák is nagyon rendezettek, tiszták.Nagyon jó meleg volt ami nem elhanyagolható a lakásban.Ha megyünk a családdal ide fogunk menni.Nagyon jól éreztük magunkat.
Kiváló 2016. szeptember 23.gyerekekkel járt itt
Rövid idő alatt kellett szállást találnunk hétvégére,szerencsére kevés keresés után rátaláltunk az Eszter apartmanházra. Már az első pillanatban megtetszett,de a valóságban még csodásabb. Nyugodt,csendes környezetben pihentünk,közel a fürdőhöz. Kisgyermekes családnak ajánlom,de igazából mindenkinek tökéletes kikapcsolódást biztosít. Köszönjük hogy itt lehettünk.
Kiváló 2016. június 24. járt itt
Koszonjuk, hogy ilyen gyonyoru apartmanban lakhattunk. Mindenhol tisztasag. Jol felszerelt, kenyelmes az apartman. A szallasado kedves, segitokesz. Gyonyoruen rendben tartott, tiszta udvar. Gyerekekkel nagyon idealis szallashely. Mindenkinek csak ajanlani tudom. Ha legkozelebb is Hajduszoboszlora megyek, biztosan itt fogok megszallni a csaladommal.