Hotel Zenubia Hajdúszoboszló ★★★★

Hotel Zenubia Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, József Attila u. 14.

Hotel Zenubia Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Zenubia Hajdúszoboszló értékelése:

70. helyezett a 300 hajdúszoboszlói szállás közül
165. helyezett Észak Alföldön - 684 szállás közül

Hotel Zenubia Hajdúszoboszló bemutatkozása

A szálloda 2019-ben teljeskörű felújításon esett át, minden felszerelés és berendezés teljesen új, összesen 23 szobával,62 férőhellyel, rendelkezünk. Minden szobába síkképernyős televízió, hűtőszekrény,vízforraló,hajszárító,vasaló,vasalódeszka,ruhaszárító állvány,klíma,szobaszéf,hidromasszázs zuhanypanel,és a legkényelmesebb ágyak kerültek. Ételeink csak kiváló alapanyagból, minden esetben frissen készülnek. A strand bejárata 50-, főbejárata 100-, a központ pedig 350 méterre helyezkedik el. Nyári időszakban 80-100 férőhelyes fedett terasz várja kedves Vendégeinkent,ahol 18 és 23 óra között, élőzenével finom,italokkal,ízes ételekkel,kedves kiszolgálással várjuk Önöket.
Szállodánk a gyönyörű ókori oázis,Palmyra harcos,okos,és nem utolsó sorban meseszép királynője,Zenubia után kapta a nevét. A királynő felvirágoztatta és a rómaiakkal szembeszállva védelmezte Szíria gyönyörű oázisát,Palmyrát,mígnem többszázezer római katonából álló sereg ellen csatát vesztett. További sorsáról minden forrás másképpen vélekedik. Egyesek szerint öngyilkos lett Szíriában: a monda szerint hatalmas, drágaköves gyűrűjében méreg volt,melyet megivott. Mások szerint a rómaiak hadifogolyként bántak vele: aranyláncra verve, ékszerek,drágakövek súlya alatt rogyadozva vonszolták végig Róma utcáin. Szállodánkban szeretnénk Önöket - ha csak néhány pillanatra is - elrepíteni a mesés kelet és Zenubia világába. Keleti ízekkel, különlegességekkel vár minden kedves Vendéget a világhírű fürdőváros, Hajdúszoboszló központjában, Európa legnagyobb fürdőkomplexumának bejáratától mindössze 100 méterre elhelyezkedő, családias légkörű, 23 szobás Hotel Zenubia, mely 4* minősítéssel rendelkezik! 🧜🏼‍♀‍⛲‍

Hotel Zenubia Hajdúszoboszló képei

Hotel Zenubia Hajdúszoboszló

Hotel Zenubia Hajdúszoboszló vélemények

Mobilról küldte. | 2020. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. december 30.
Rendkívül barátságos és jófej tulajdonosok ugyanilyen személyzettel!
Nagyon igényes és exkluzív hely azoknak, akik valami nagyon különlegesre vágynak!
Lehetne tovább ragozni, de aki egyszer kipróbálja, alig akar majd hazamenni, és ebben szerintem minden benne van...az ételektől kezdve a wellnessen át a szobák kényelméig!
Válasz az értékelésre - 2021. január 5.
Nagyon, de nagyon szépen köszönjük, szeretettel várunk vissza! ❤❤❤
Hotel Zenubia, tulajdonos

Mobilról küldte. | 2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 31.
Csodás Hangulat
Kedves Emberek
Fogadtatás nagyszerű
És az Ételek Kiválóak!!!
Gyönyörű hely szép rendezett tiszta.
Válasz az értékelésre - 2020. február 4.
Köszönjük szépen . Örülünk, hogy tetszett .
Szeretettel várjuk vissza !
Hotel Zenubia, tulajdonos

Hunguest Hotel Béke
2021.12.01. - 2022.12.31.
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 16.000 - 52.200,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2023.01.02-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló
Hajdúszoboszló kiemelt üdülőövezetében, a városi gyógyfürdőtől mintegy 500 méterre...
Hurrá nyár (min. 4 éj)
Nyári Silver napok (min. 2 éj)
Senior Napok (min. 3 éj)

HajdúszoboszlóX