HRC Panzió Hajdúszoboszló

HRC Panzió Hajdúszoboszló
HRC Panzió HajdúszoboszlóHRC Panzió Hajdúszoboszló
HRC Panzió HajdúszoboszlóHRC Panzió Hajdúszoboszló

HRC Panzió Hajdúszoboszló bemutatkozása

Hajdúszoboszló nyugodt, kertvárosi részében található a HRC Panzió, mely könnyedén megközelíthető autóval, vonattal egyaránt. Elérhető közelségben található a Gyógyfürdő és az Aquapark is.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

HRC Panzió Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2020. augusztus 24.a párjával járt itt
Remek kis panzió kedves személyzettel,rendezett, újszerű szobával, úszómedencével, szépen karbantartott kerttel, wellness szolgáltatásokkal, parkolási lehetőséggel, a központól kicsit kieső helyen.
2019. október 12.egyedül járt itt
A személyzet nagyon kedves, segítőkész volt. A szoba tágas, világos volt. Az ételek is finomak voltak. A wellness részlegnél kár volt, hogy a külső medencét már nem lehetett használni. Nagyon jól éreztem Magam.
2019. március 20.gyerekekkel járt itt
Tágas a panzió, a reggeli finom és bőséges. A vacsora melegített, és kevésbé ízletes. A benti medence kicsi és klóros, viszont van mellette egy konditerem. Az udvar rendezett, nagy homokozóval és hintával, valamint mászókával. A személyzet barátságos. A Wifi lefedettség pocsék, viszont a szobákban vezetékkel csatlakoztatható a laptop az internetre.
Kiváló 2019. március 18.gyerekekkel járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A szállás nagyon jó, a személyzet kedves, aranyos. A szobájából hiányzott nekünk néhány fogas, és hogy nem lehetett az ajtót belülről zárni. A 4 éves lány mindig ki akart menni már 6 órakor . Az ágyak kényelmesek voltak. A kert nagyon szép és rendezett. Ajánlani tudom mindenkinek.
Kiváló 2018. január 5.a párjával járt itt
Kellemes kikapcsolódásban, pihenésben volt részünk. A wellness részleg kiváló, pont megfelelő. A hotel személyzete kifogástalan, kedvesek, segítőkészek.
2017. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
Nyáron voltunk itt a gyerekekkel.A személyzet kedves,a szoba tiszta volt,a medencét imádtuk,a vize pont megfelelő hőmérsékletű és tiszta volt.Az ételek átlagosak voltak talán jobb lett volna svédasztalos változatban de összességében mindennel meg voltunk elégedve.Ajánlom mindenkinek!
2013. június 8.a párjával járt itt
A pünkösdi hosszú hétvégén jártunk itt. A környék csendes,de nincs túl messze a központtól. Már a fogadtatás nagyon barátságos volt. A szoba tágas jól felszerelt erkélyes volt. A szolgáltatások szauna,jakuzzi,szolárium,bármikor a rendelkezésünkre állt. Ezek mellett még ping-pong,billiárd,sakk. .
HRC Panzió Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóHőforrás u. 100-102.
+36 52 361999
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Spa & wellness center • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • infraszauna • finnszauna • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: 500 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bár