Csodás hely

Mirage Wellness Studio Apartmanok HajdúszoboszlóMirage Wellness Studio Apartmanok Hajdúszoboszló a térképen

Kiváló 2018. decemberben, gyerekekkel járt ittÉrtékelt: 2018. december 27.
Rugalmas személyzet, tágas, tiszta apartmanok. A szállást korábban elfoglalhattuk, kijelentkezésnél sem volt gond, hogy egy órát még maradtunk. Jól felszerelt konyha, tágas nappali amerikai konyhával. A fürdőszoba zuhanyzós, tágas és tiszta. Az Aqua Palace fürdő pár perc sétára található. A földszinti wellnessben jacuzzi és szauna ingyen használható. Parkolás ingyenesen a parkolóházban vagy a ház előtt. Nyáron medence is van az udvaron állítólag, mi azt most nem kerestük meg. Nekünk bejött, biztosan visszatérünk.
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Kiváló
Mirage Wellness Studio Apartmanok Hajdúszoboszló - SzobákMirage Wellness Studio Apartmanok Hajdúszoboszló - SzobákMirage Wellness Studio Apartmanok Hajdúszoboszló - SzobákMirage Wellness Studio Apartmanok Hajdúszoboszló - Szobák
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló