Csodás Valentin hétvége

Puskás Panzió HajdúszoboszlóPuskás Panzió Hajdúszoboszló a térképen

Kiváló 2016. februárban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2016. február 15.
Párommal együtt volt már tapasztalatunk szállás terén,éppen ezért úgy álltunk hozzá hogy sem jót sem rosszat nem vártunk. Ennek ellenére amikor beléptünk az első félórában látszódott,tetszeni fog. A recepción lévő kedves hölgyek kellőképpen segítettek mindenféle tekintetben. A kapott szoba ugyan nem volt túl nagy, viszont az ágy kényelmessége és termete mind ezt kárpótolta. Étkezéssel kapcsolatban is szintén csak pozitívat tudunk mondani(persze ezt embere válogatja)számunkra nagyon ízlett minden egyes étel, és éhesek sem maradtunk utánna :)
Mind ezt koronázta az Agua Palace ba szóló fürdőjegyünk is amivel tökéletesen eltölthettünk egy szép napot. Bátran merjük ajánlani ismerőseimnek, tapasztalataim alapján, köszönjük mégegyszer :)
Személyzet:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló
Kényelem:Kiváló
Szolgáltatások:Kiváló
Étkezés:Kiváló
Elhelyezkedés:Átlagos

Puskás Panzió további értékelései

2016.08.20gyerekekkel
A személyzet segítőkész, ételek változatosak és finomak,a szoba egy kicsit szűkös volt,nyári időszakban aki hátul parkol a madarak miatt egy kocsi mosásra számoljon.
2016.08.14gyerekekkel
A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.Az étkezéssel is megvoltunk elégedve ízletes és változatos.Ajánlom mindenkinek,aki szeretné magát jól érezni.
2016.08.08gyerekekkel
Három napot töltöttünk a családdal a panzióban. Bár nagy elvárásaink nem voltak (sok felé járunk, tudjuk, hogy az olcsóságnak mindig ára van), de azért sikerült a minimumot is alulmúlni. Megérkezésünk után az egyik gyerkő dolgát elvégezte, próbáltam lehúzni utána a wc-t, ami nem sikerült. Szóltam...
Pihenés Hajdúszoboszlón
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló