Radó Apartman Hajdúszoboszló

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Radó Apartman Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2021. október 13.a párjával járt itt
Hajdúszoboszló peremén, kertvárosi környezetben egy nagyon bájos, nagy belső kerttel rendelkező földszintes apartmansor várt és egy kedves kutyus. A helység tágas, igényes, kényelmes, praktikus, ragyogóan új és tiszta. A lehúzott paplanok, párnák is teljesen újnak tűntek. Jó érzés volt esténként megérkezni.
Radó Apartman Hajdúszoboszló - EgyébRadó Apartman Hajdúszoboszló - EgyébRadó Apartman Hajdúszoboszló - EgyébRadó Apartman Hajdúszoboszló - EgyébRadó Apartman Hajdúszoboszló - EgyébRadó Apartman Hajdúszoboszló - Egyéb
Kiváló 2016. augusztus 20.gyerekekkel járt itt
Mi évente visszajáró család vagyunk,nagyon jól éreztük magunkat és nagyon kedvesek a tulajdonosok.Minden nagyon szuper.Jövőre ismét megyünk.
Kiváló 2015. április 13.a párjával járt itt
Nagyon kedves, közvetlen tulajdonosok. Kedvező ár. Csendes környéken helyezkedik el a több apartmanból álló komplexum. Tiszta, rendezett szoba/apartman. Autóval parkolási lehetőség zárt kertben. Önellátó, jól felszerelt konyhával. Nagy, tágas fürdőszoba káddal.
Ha úgy adódik, hogy Hajdúszoboszlón nyaralunk kisgyerekkel, akkor nagy valószínűséggel a Radó Apartmant választjuk.