Hajdúszoboszló és környéke

2024.10.31-ig
Hotel Nagyerdő Debrecen

Tisch Vendégház Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2018. április 14.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel nagyon kedves volt a fogadásunk pedig ez volt az első találkozásunk külön öröm volt számunkra hogy lehet vinni a kis kedvencünket a mogyikát mert sajnos sok helyre még nem engedik pedig egy igazi állatbarátnak ez nem lehetne akadály ezért mi nagyon szépen köszönünk mindent nagyon jól éreztük magunkat aminek reméljük lesz folytatása mert állatbarát hely
Kiváló 2015. augusztus 11.a párjával járt itt
Az elmúlt héten jártunk Hajdúszoboszlón és ebben a vendégházban töltöttünk néhány napot. Nagyon kedvező az strandhoz, a központhoz, és a tömegközlekedéshez az elhelyezkedése. A tulajdonos mindent megtett kényelmünk érdekében. A szoba tiszta és kényelmes volt, televízióval és ventilátorral felszerelve.
Tisch Vendégház Hajdúszoboszló - Medence/kertTisch Vendégház Hajdúszoboszló - Külső kép