Hotel Harka Harkány

2025.01.07-ig
Hotel Laterum Pécs

Hotel Harka Harkány vélemények

Kiváló 2022. augusztus 23.a párjával járt itt
Már a megérkezésünkkor éreztük, hogy a nyugalom szigetére leltünk, hiszen egy igényes, szépen gondozott belső udvar +parkoló tartozik a hotelhez. Az épületbe lépve, és a szobánkban is ugyanezt tapasztaltuk, ízléses, kényelmes a berendezés, és tisztaság van mindenhol, igény esetén pedig a klíma is rendelkezésre áll.
Hotel Harka Harkány - Külső képHotel Harka Harkány - Szobák
Kiváló 2019. február 14.a párjával járt itt
Kellemes hely, minden rendben volt. Nem először voltunk, ajánlani tudom csak :)Nászútként ajándékba ajánlottunk egy rokonunknak, nyáron voltak ott ők is. S mindennel nagyon elégedettek voltak :) A személyzet nagyon segítőkész, figyelmes! Reggelit tartalmazott az ár, mindenből bőségesen volt kirakva, s ahogy látták,hogy fogy azonnal pótolták. Maximális figyelem!
Kiváló 2017. december 19.a párjával járt itt
Fürdőhöz közel lévő barátságos, otthonos, szép, tiszta szálláshely. A személyzet kedves, segítőkész. A kert szépen gondozott, parkolási lehetőség van zárt udvarban. Reggeli átlagos kínálattal, de külön kéréseket a reggelihez megoldott a személyzet. Pénztárca barát szálláshely, bár egyéb szolgáltatásokat nem biztosítanak.
Kiváló 2017. augusztus 27.családjával járt itt
A hotel egyszerűen lenyűgöző a személyzet kedves, udvarias,segítőkesz és barátságos.A reggeli bőséges és változatos.A szoba tiaszta és rendezett.Tavaly is jártunk itt és idén is voltunk.Szivesen ajnánljuk ezt a helyet mindenkinek igazán remek választás.Jövőre is biztos megyünk...
Kiváló 2016. szeptember 1.barátokkal járt itt
A hotel szuper. Minden 110%-ban rendben volt. Jófejek, figyeltek mindenre, kérdezgették. hogy van e még valamire szükségünk. El voltunk látva mindennel. A termálfürdő pár perc séta volt, útközben éttermek, cukrászda, fagyizó. Harkánytól nincs messze a siklósi vár és Villány sem, úgyhoz ezeket is meglátogattuk. . . Summa summarum: Ide megyünk máskor is :D